Vašek123

Chtěl bych se zeptat na grafickou jádro v procesoru.

Mám základovou desku socketu 775 osazeným 1 jádrovým procesorem Intel Celeron D 2.53 GHz. Na PC mám win7 a u hodnocení mi to píše, že mám grafickou kartu 1.0 nejslabší. záleží na procesoru ?? Zlepšilo by se hodnocení třeba s intel Pentium 2 jádrem ?? :)

Odpovědi
HonzikPernik

Ne, s Dual Core ani Intel Core 2 Duo do socketu 775 se ti nezlepší grafické hodnocení ani výkon grafiky!

cochee

Když si to hodnocení rozklikneš, tak tam máš pět dílčích položek. A celkové skóre počítače je vždycky ta nejhorší dílčí položka, nic se nesčítá ani neprůměruje. Takže si prohlídni ty ostatní položky a jestli je rozdíl markantní, tak ta grafika by ti pomohla. Procesorne, ten bude mít jiné skóre, odhaduju lehce nad tři.