Chtěl bych se zeptát,kde mám stáhnout antivir na mobil lg kp500?

Dobrý den, chtěl bych se zeptát kde mám stáhnout antivir na mobil lg kp500? diky

Odpovědi
anonym

Podle mě naprosto zbytečný, viry se dělají pro operační systémy fungující na počítači, takže nemusíte mít strach, že něco do mobilu stáhnete. Pro informaci… do této doby na mobilní telefony byli vytvořeni myslím 3 viry. Jinak nic. Vir co je na PC, nemůže fungovat v naprosto jiném OS, který máte v mobilu… Zbytečně si jen zaplácáte paměť a snížíte si výkon mobilu..

Jinak pokud i přes to chcete antivir, tak koukněte na fóra př.: www.warforum.cz