Killmen

Poradíte prosím, jaký rozdíl je mezi Jackem 3, 5 mm a Jackem 3, 5 mm, typ L pozlacený?

Mam k mobilu sluchátka s jackem 3, 5 mm a chci si koupit sluchátka,kde je v parametrech napsáno, že mají jack 3, 5 mm typ L pozlacený a nevím, jestli jsou ty Jacky shodne

Nejlepší odpověď
Quimby

Typ L znamená, že je ten konektor do Lka. Takže vypadá nějak tahle http://www.hu­debniraj.cz/in­shop/catalogu­e/products/pic­tures/NTP3RC-B-01.jpg

Funkčně je to stejné, akorát to má tu výhodu, že je o něco kratší.
Jen si dej pozor těch 3,5mm existuje více druhů, podle toho jak mají uspořádány kanály – TS,TRS,TRRS. U některých telefonů nefungují všechny typy. Pak se ti stane, že ti funguje třeba jen pravé sluchátko.

Vzhledem k tomu, že jedny už máš, tak bych vybral stejný tip. Na internetu můžeš najít jak jednotlivé typy vypadají. Ale rychle to poznáš podle počtu těch obvodových kroužků
TS – jeden
TRS – dva
TRRS – tři

Další odpovědi
jáára

jestli to chceš na sluchátka k telefonu, tak vybírej Neutrik (do L-ka) jiný mi nevydržel tak dlouho. (nakonec ho přejelo několik aut). asi 8hodin ležel na cestě

lexx

rozdíl bude v ceně, rozměr je stejný a pasuje