Filípek :)

Chtěl bych se zeptat jak se stát zpěvákem.je mi 16 let a jdu na učnák.chtěl bych zkusit konzervatoř co byste mi dop.? :)

Ahoy. Chtěl bych se zeptat jak se stát nefalšovaným zpěvákem.. je mi 16 let a jdu na učnák.. a newím jestli mam jít na pěveckou kanzervatoř…,jestli si dodělam školu.. :) co by ste mi doporučili? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Být nefalšovaným zpěvákem, znamená především nemít falešný hlas a mít talent.

Další odpovědi
Lucijej

Tak nejdřív by to chtělo začít chodit na soukromé hodiny zpěvu (třeba do ZUŠky), protože na konzervqatoři budeš muset nejdříve složit talentové zkoušky. Ale ani konzervatoř ti nezaručí, že se staneš úspěšným zpěvákem. Chce to hodně dřiny, originality a hlavně umět zaujmout. Nebo taky můžeš skusit nějakou takovou soutěž jako je Superstar apod., i když nevyhraješ, tak je možné, že si tě všimne nějaký producent apod. a nabídne ti další možnosti.