Fildas

Chtěl bych se zeptat, jak se dělají takové ty rozmazané čtverečky???Když chtějí např. Zakrýt obličej anonyma?

Myslím ve videu…Takhle například http://www.you­tube.com/watch?v=BLY8di­naRsE&feature=re­lated

Nejlepší odpověď
Alesh

Na fotce nebo na videu?
Tak či tak na to máš nástroj rozmazání (blur), když ho nastavíš na hodně dělá to jen čtverečky se zprůměrovanou barvou. Taky je možnost použít zakrývací objekt, např. černý obdélník, ale to nevypadá tak efektivně jako ty rozmazané čtverečky.