Ivo97

Poradíte, jak se dá bránit proti lidem, kteří parkuji ve vjezdu?

Chtěl bych se zeptat jak se dá bránit proti lidem co parkuji ve vjezdu?

Chtěl bych se zeptat co muzu dělat s auty co mi parkuji ve vjezdu do objektu, objekt se nachází vedle ZŠ a je zde úzká ulička, a když zaměstnanci ze školy zaparkuji pod moji boční rampou tak jsem to vzal tak že stejnak tudy neneskladnuji tak je to v pohodě, ale začali mi parkovat lidé, co si jezdí pro své dítka, přímo naproti moji velké rampy i když tam máme své auta tak mi je blokují a já nejsem schopen vyjet a hlavně když mi na dojed zásobováni(mi­nimálně 3× týdne) tak se tam nestoci a řekne mi že jede pryč a tím pádem musím zaplatit znovu dopravu. Když si počkám na lidi co mi tam parkuji tam mi řeknou že zde stojí jen na skok(30–40min nevím co s tam tak dlouho dělají) lístečky za stěrač nepomáhají nestojí na mém pozemku ale na veřejné komunikaci, když zavolám PČR tak jim řeknou že tam nemají parkovat jelikož se ničeho nedopustili prý. Omlouvám se kdyby to bylo nesmyslně napsáno ale píšu to na mobilu a nějak se v tom už strávím.
Děkuji za odpověďi

Nejlepší odpověď
Klaproth

Podej si žádost o změnu dopravního značení.

Další odpovědi
led

Keď úrady nepomôžu, pomôž si sám…
Zjavne, podľa popisu zložitú situáciu, jediné riešenie je odkúpiť/prenajať si sporný pozemok do osobného/firemného vlastníctva.

cukrar

Musíte dát přesné míste GPS, aby se dalo nalézt řešení.
Podle popisu situace to nelze.

Drap

Jedině volat policii, nic jiného neni.

Edison

Obecní policii. Ta je hmotně zainteresována na přestupcích. Odkázat rovněž na minimální průjezdní profily, dále na možnou nutnost příjezdu hasičů a podobně.

Kepler

Dokud neprosadíš, aby tam byla značka „zákaz stání“, nezmůžeš nic. Pak už jenom volat policii, nechat pokutovat, může dojít i na odtahovku.

quizzi

Zavolat městskou policii a nechat odtáhnou auta, která vám brání ve výjezdu.

agentpv

Zasypat jeho odjezdovou cestu uhlím, několika metráky dřeva… – tak aby nemohl odjet dokud to nesklidí do kůlny, zatarasit příjezdovku závorou, popelnicí…