baťa

chtěl bych se vydat do Malawi

Nemáte někdo osobní zkušenosti s návštěvou tohoto kraje? Nikde sem se nic moc nedočet o těch pradávných malbách, a chci se zeptat, jestli nejsou v jezeře Malawi nějaké bakterie, nebo živočichové, které by byli nevítané.

Nejlepší odpověď
petra15

Baktérie nebo zivocichové? Uz jen postání na písku na brehu na boso…a zavrtávají se dost rychle…Doma pak, za nekolik týdnu, budes mít „zajímavé“ poruchy…A proto bych krome ockování doporucila si predem zjistit odborníky na tropické nemoce, nejaký ten institut tropických nemocí…:-)

Další odpovědi
Hamon

Zkus www.hedvabnas­tezka.cz – najdeš tam lidi ze všech koutů světa.

marci1

Svoje zkušenosti nemám, ale byla bych velmi obezřetná při návštěvě tohoto území.
Obyvatelé žijí většinou na vesnicích v kulatých domcích z bláta vysušeného na slunci se střechami z čirokových došek.
Malawi má kvůli své nevýhodné pozici znemožněn jakýkoliv obchod, do země nevedou téměř žádné silnice nebo železnice. S 900 USD HDP (PPP) patří země k těm nejchudším. Jenom v letech 1995 a 1996 si musela půjčit u Světové banky 192 milionů USD.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ma­lawi

arygnoc

no, iba očkovania vám budú trvať pol roka.

samotné kúpanie nebezpečné nebude, ale komáre u vody áno – prenášajú totiž maláriu.