Chtěl bych se přesvědčit, zdali je po ukradení auto odhlášené (nenalezeno). Jak mám postupovat?

Nejlepší odpověď
kropitko

Moc Vaší otázce nerozumím, pokud jste si podal žádost o trvalé vyřazení vozidla z evidence, tak je vyřazené.

Další odpovědi
venkovan

Zřejmě reagujete na odlášené / neodhlášené auto kde majitel má uhradit povinné ručení za mnoho roků. Ve zprávě bylo řečeno – zajít na evidenci vozidel a doptat se zda vozidlo je skutečně odhlášeno.
Ale pokud vám auto ukradli, a vy jste ho na základě zprávy od Policie ČR neodhlásil, tak je neodhlášené