ANJELIK97

Chtěl bych přespat ve škole potaji.

Ahoj chtěl bych přespat spolu s přítelkyní ve škole bylo by to na gymplu je mi 18.Nikdo by o tom nevěděl.. škola je velká je malá pravděpodobnost, že by nás někdo viděl.Uklízečka uklízí kolem 16hod.A a pak jde pryč.Učitelé nechodí do tříd.Co byste mi poradili a tak kolem toho :D co mám vzít asi nějakou deku? :D kartáček na zuby? :D díky :))

Nejlepší odpověď
belegiii

Nerozumím jaký to má smysl?
Kromě teda toho, že když vás náhodou někdo odhalí, tak to bude řešit (na problém jako takovej se*e pes, ale myslíš, že by tvé holce bylo příjemný kdyby si o tomhle povídala celá škola?) – co tam probohy chcete dělat? Vždyť je to škola – hnusná, šedá, jste tam skoro každej den. Pokud jsi plnoletý tak jeďte třeba někam pod stan do lesa (by ses divil jak to umí být super ve dvou samotný v lese ;)), nebo prostě vymyslet něco lepšího…

Další odpovědi
Orange

Jestli nemáš „prostor“ doma nebo u ní, proč si nekoupil hotel na noc?

marci1

Chcete mít ve škole průšvih ? A co kdyby začalo hořet, nebo se něco jiného přihodilo ? V žádném případě bych toto nedoporučovala.