Kaufi

Jak odeslat plakát k podpisu herci Geoffrey Rushovi? Jak požádat o vrácení plakátu?

Dobrý den,chtěl bych poslat plakat piratů z karibiku geofremu rushovi (jestli je to špatná výslovnost tak se omlouvam)ale chci aby jse my vratil podepsanej jak ho mám zabalit a poslat aby se mi vrátil. Děkuji za odpověď ×D

Chtěl bych podepsanej plakat od geofreho rushe

Nejlepší odpověď
Edison

Zabalíš plakát, přibalíš druhý obal s nadepsanou zpáteční adresou, poštovní poukázku na odpovědní zásilku – tu koupíš na počtě, napíšeš krátký dopis s prosbou a pošleš. Pak budeš doufat, můžeš se i modlit. Možná Ti to časem přijde