Tygr99

Chtěl bych holku

Ahoj, hrozně moc bych chtěl mít holku. O prázdninách mám v plánu jít do terénu, ale nevím na jaký místa holky hodně choděj. Vím že jich je hodně na diskotékách, ale já na takovýhle akce moc nejsem a i kdyby jo tak mi je rodiče nepovolej, protože mi bude za 2 měsíce 15 let. Jenže je problém v tom, že o prázdninách je hodně holek na dovolených, na táborech atd. Možná bych mohl zkusit sbalit nějakou v aquaparku ale tam jsou zas holky se svýma kamarádkama. Možná bych mohl jet na nějakej tábor ale to bych zas musel překecat kámoše aby jel se mnou a navíc jsem ještě nikdy na žádném nebyl. Kde si mám teda najít holku?

Nejlepší odpověď
ShyDoe

no.. mě bude 17, kluka jsem ještě neměla, protože na diskotéky taky moc nejsem a chodit chlastat jen z frajeřiny se mi taky nechce… rodiče mě taky nikam nepouští a hlavně otce těší, když mě může buzerovat a všechno mi může zakazovat… ale tobě bude teprv 15, na nějaký vážný vztah máš ještě času.. no i když… :D no a jestli nemáš stejný rodiče jak já, tak by ti po 15i letech mohli povolit oprátku… a holky máš ve škole, v parku, plavečák je dobrej nápad, a to nevadí, že maj s sebou kamarádku, aspoň máš 2 mouchy 1 ranou ne ? zkus je pozvat na zmrzu, jestli jich teda nebude celá tlupa :D :)

Další odpovědi
marci1

Najít ji můžeš kdekoliv.

TokFan

Chtít je hezká vlastnost.

Mariuhana007

Vazne?
Ja myslím ze v kavarne,kina,ob­chodního centra…
muzes ji najit i mezi pratelé nebo na ulici…proste kdekoliv
misto toho si kup peknou novou kosily a vyraz nekam ven a bud prijemnej a ona si te neaka vsimne :)

slad08

Ve vesmíru.

mosoj

Já také, ale jsem už starej a nejsem bohatej.

jechoutan

já jsem asi ufon ............

Jsemtady

Zkus seznamku. Dobre je mit nejakej konicek pri kterem trebas nejakou potkas. Mno jinak skola apod. Mno ale stejne se ta prava bezne objevi necekane, to se neda poradne hledat.

Reezo

Najít si holku není tak těžké, jen musíš mít koule. (lidově řečeno)
všechno je to o tobě a o tvé psychologii, jak přemýšlíš a jak vyhodnocuješ to co ti kdo řekne. Nejdůležitější je, smířit se s případným neúspěchem, protože ten určitě bude na začátku, než nabereš zkušenosti. Důležitá je sebe prezentace a to co si o sobě myslíš. Důležité je oslovení a být pozitivní, aby to dělalo lepší dojem. klidně si můžeš vymyslet něco hloupého, aby jsi jí donutil nějak reágovat.

Já osobně jsem byl jednou s kámošem na koupališti a házeli jsme si s míčkem. Občas jsme ho cíleně hodili k nějakým pěkným holkám, no a podle reakce můžeš vydedukovat víc. Jinak být zajímavý. Taky je důležité to, že každej je jinej a má rád jiné věci.