láďa1

Chtěl bych dostat na nové auto lepší RZ lepší číselnou kombinaci,jde to?

Jestli budou požadovat nějaký poplatek,není problém.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud zaplatíš, můžeš tam mít třeba monogram. Jsou jisté zásady, vše ti sdělí na dopravním odboru

Další odpovědi
vlk samotař

http://www.oje­teauto.cz/clan­ky/zavedeni-poplatku-za-nove-registracni-znacky-610/
Přečti si poslední odstavec.

cukrar

musíte si ještě počkat na schválení nively 56/2001, která je již v parlamentu, tuším čeká na poslední čtení. Takže by mohla být od roku 2014. cena je 5000Kč za jednu značku

Součatně to nelze za poplatek, jedině protiprávní úplatek!A to se nesmí.

FOX.IK

Ja si nevybirala, ale kdzy mi to prinesli tak jsem zjistila ze je to datum narozeni maminky meho pritele 😁 A v presnem poradi