vagonik

Kde v Praze provádějí odpoledne (po 15.00), příp. o víkendu operaci na odstranění chrápání?

Zdravím, máte někdo prosím Vás zkušenost s nějakým pracovištěm v Praze, kde dělají (byť i za větší peníze) tu operaci na odstranění chrápání, ale někdy ODPOLEDNE (po 15.00), příp. o víkendu? Vím, že je před tím ještě nutné vyšetření, ale to většinou nějak domluvit jde. Nechci si zkrátka kvůli tomu brát dovolenou. Děkuji Vám za názory.

Odpovědi
paul1

Zkuste se nakontaktovat tady:

Zdroj: https://www.ghc­.cz/diagnosti­ka-lecba-a-prevence/orl/od­straneni-chrapani/