davestejk

Chrám Matky Boží v Paříži ?

Dělám referát, poslouchal jsem to v mp3 a ted nemůžu najít všechny názvy kapitol,knih a dílů. Nemám knihu tu knihu jen v PDF a tam to není. 2 díly: 1. díl – 6 knih, 28 kapitol; 2. díl – 5 knih, 33 kapitol . Prosím o názvy kapitol a jestli mají knihy také název tak i toho. Nebo,alespon odkaz na stránku ,kde si to můžu zkopírovat. Vím,že vypisování je drbačka ,ale mohu oplatit :D (něco o kytarách,te­levizorech,pla­zech a obojživelnících).

Odpovědi
pusinka50

Mám dojem, že vůbec nikdo včetně mě nepochopil z velmi zmatené otázky, o co tu vlastně jde. Nehledě na to, že domácí úkoly do školy na tuto stránku nepatří. Ty se tu jen naučili zadávat v poslední době nově přibyvší čerství a líní se učit teenageři

davestejk

děkuji,už jsem to zjistil,už to nepotřebuji,uznávám že otázka je poněkud zmatená-psal sem to rychle, DS