panxnotdead

Chození…

Od kdy jste se svojím současným partnerem? Já sem s tou svojí od 9. třídy a jsem v prváku na gymplu, ona chce jít taky na gympl a chceme jít i společně na vysokou.. myslíte, že to vyjde? Spolu si fakt sednem a doufám, že to vyjde.

Nejlepší odpověď
manon

Ale jo, viděla jsem už takové případy. Ve svém okolí mám jeden takový. Máte život před sebou a těžko předpovídat, jak vám to spolu vyjde, ale popřeju alespoň hodně hezkých společných chvil.
Doplňuji:
Svého partnera jsem poznala ve 21 letech. Z Tvého pohledu asi „ve stáří“ :)

Další odpovědi
tom004

I když se to v dnešní uspěchané době moc často nestává,přeji Ti, aby vám to spolu vyšlo. S manželkou se známe 58 let, před více než 42 lety jsme se vzali. Zatím to jde. 🙂

briketka10

nyní jsem dva roky sama, ale 17 let jsem byli spolu krása, bylo mu pouhých šestnáct a mě o pár let víc :D
doufej, že to vyjde a snaž se já ti přeji hodně štěstí a lásky :))

Lucijej

Bylo by to hezké.....
Mám kamarádku, která se svým teď už manželem chodila od svých patnácti let a po deseti letech nandění se vzali.
Ale taky mám kamaráda, která s tou svojí chodil osm let, pak se vzali a po roce a půl se rozvedli.
To je holt život.

Funna

jesli vám to vyjde, záleží jen a jen na vás…k „manželství“ je to ještě daleká cesta…znám případy, kdy spolu chodili od školy, vzali se, mají děti, jsou spolu…ale i takové, co se vzali, měli děti a už jsou rozvedení…stát se může cokoliv, oba můžete časem změnit na toho druhého názor…
přeji, ať ti to vyjde jako v tom prvním případě .-)

Deli

5 let, po třech měsících jsme se sestěhovali, já měla už šestiletou dceru, bylo mi 29. Po dvou letech jsme se brali, pak přišla druhá dcera, teď čekáme třetí (co ještě nevíme). Nezahálíme 🙂
Hodně štěstí, vyjít to může, nezkaž si to třeba zbytečnou žárlivostí, stejně tím nic nezískáš, jen o její lásku můžeš přijít…

Katusa

Klidně to vyjít může, já jsem s přítelem od prváku na střední, takže 8 let, do školy jsme spolu nechodili, na vysokou jsem pokračovala jen já. Ale hlavně nemyslím si, že by bylo nutné za každou cenu chodit na stejnou školu pokud by to měl být ústupek ze zájmů některého z vás. Rozvrh stejně nebudete mít úplně stejný na to, aby jste spolu trávili 24 hodin denně, a je důležité zachovat si každý alespoň kousek času bez toho druhého, aby jste se na sebe opakovaně mohli těšit. Jinak přeju hodně spokojenosti na obou stranách a ať vás to spolu ani po několika letech nepřestane bavit a prostě ať vše klape