Filip84

Chováte kapesního psa?

Míním tím psa, jako je pražský krysařík, Yorkshire Terrier, Chihuahua. Já znám docela dost lidí, co má kapesního psa.

Ale tak jako nic proti, to nemá být vůbec kritika kapesních psů, vůbec ne. Jenom, až teda na výjimky, se ti lidé k těm psům nechovají jako k psům, ale jako k dítěti (jedna 👌 mu i říká „miminko“), furt to myjou (pak se diví, že mají strupy 🙄), tahají to, jak kabelku, atp. Pak je z toho, často, docela nafrněný a zamindrákovaný pes.

Znáte někoho, kdo takového psa chová? Nebo chováte sami? A je to pes normální, jako jiní, akorát menší, nebo je to „miminko“, „kabelka“, nebo tak něco? 😃

Nejlepší odpověď
GM

Ne. Chováme bernského „salašníka“ 70 kg, 2 mainské mývalí kocoury a další 3 venkovní kočky myšilovky.

Další odpovědi
Drap

Ne

aliendrone

Ne, jednak jsem „kočičkový“, druhak se ten xindl blbě špárá ze vzorku podrážek. 😉 😁

Themeansar

Malý pes má mnoho výhod snadno se přepravuje a málo toho sní