Weroniq

Chová se to jako zánět spojivek, ale není to zánět.

už delší dobu mi teče z očí takový sekret, který mi vadí v kombinaci s kontaktními čočkami, takže mi doporučili na 14 dní čočky nenosit a kapala jsem si do očí antibiotické kapky.. trochu se to zlepšilo ale ne úplně a dneska na kontrole mi řekli, že pořád čočky bych neměla zkoušet, že si mám vyplachovat oči oftalmoseptonexem a ono se to možná spraví.. žádný zánět tam nemám.. tak co mám dělat, co s očima můžu mít?
Doplňuji:
tenhle typ čoček už nosím přes deset let :/ a kdyby to bylo čočkama, tak bez nich by se oči asi zlepšily, ale není to tak.. achjo

Odpovědi
Drap

Pokud to nepoznali na očním, tak my tady taky moc přesně diagnózu neurčíme.

ten který je

Venku je teplé počasí a sucho.Problém může být s prachem ve vzduchu.Prach může způsobovat vámi zminované potíže.Pokud žijete ve městě může to být příčinou.

Deli

Nechte se vyšetřit na alergologii, mimo jiné ať zkusí také alergii na konzervanty – jsou ve všech kapkách, známá to má, léčením podobných příznaků jí vlastně ještě víc uškodili, než na to přišli.

hanulka11

můžeš mít alergii na čočky, někdo je vůbec nesnese , nebo vyzkoušet jiný druh čoček jiného výrobce