jaroš

Chov zvěře na zahradě

Za jakých podmínek lze chovat doma daňčí zvěř.

Nejlepší odpověď
elektrikář

V Praze v Počernicích to mají ale zahrada je asi hektar a má zděné oplocení.Je to tak trochu místní atrakce. Lidé jim nosí chleba a jablka. Daňků je tak asi 15 kusůJde o to vytvořit jim dobré životní podminky dostatek pastvy a přikrmování jádrem. Poptat se dá u myslivců nebo v zologické zahradě.Počítej že okouší vše keře stromy.Potřeba je i větší zásoba sena.Jsou to stádní zvířata je jich potřeba chovat víc kusů.V zimně jim vozí ořezané větve ovocných stromů.

Další odpovědi
hanulka11

daněk potřebuje velký výběh jinak se cítí jako v zajetí a takový chov není žádná legrace
přečti si o tom zde

http://www.agro­web.cz/Chov-danku-ma-slibnou-budoucnost__s45x26288­.html

aramah

To si děláte srandu ne? zahrada je na h… to chce oboru a další a další a další..........