Rocker

Chorvatsko-wifi

Dá se někde zjistit,zda v kempu Tomi v Povljaně funguje wifina?Nikde jsem to nenašel.
Doplňuji:
Samozřejmě jsme byli celý den v moři,ale syn chtěl občas mluvit s mámou přes skype:-)

Odpovědi
ANONYMKA-248

Tak ty jedeš do Chorvatska k moři a jsi v kempu a místo toho aby jsi si užíval moře slunce a pohodu tak budeš surfovat na internetu? Připadá mi to jako blbost.. Myslím že do Chorvatska se jezdím za teplem a né za wifi!!!

anonym

Jak v Chorvatsku nevím,ale když jsem byl u Baltu,na TF zapnul wi-fi,bylo tam spousta k připojení,zvláš­ť,když měl sebou někdo notebook,takže bez problému.