cholesteatom v hrotu pyramidy

Synovi 35 let byl zjištěn nádor, cholesteatom v hrotu pyramidy, zatím lékaři nechtějí operovat, je to nebezpečné. Prosím o sdělení, jestli je znám nějaký léčitel, který má s tímto zkušenosti. Děkuji

Odpovědi
martina1

Možná tomu nevěříte,ale čeští lékaři patří mezi nejlepší na světě.Pokud vyhodnotili nádor jako neoperabilní,tak určitě ne proto.jakou měli zrovna náladu.Léčitelé mohou lidem ai pomoci,hlavně po psychické stránce,ale nádor jen tak nezmizí po nějakých bylinkách.Jinak léčitelů znám mnoho,ale nešla bych k nim s touto diagnozou.