Illines

Chodite ven,treba na prochazku za kazdeho pocasi?

Drive me to lakalo ,at mrzlo ci prselo,ale nyni se uz jen podivam z okna.

Nejlepší odpověď
Andělé

Ano. Chodila jsem za každého počasí ven už v dětství a chodím dodnes. I s dětmi,jen kromě silných mrazů a vichřice.

Další odpovědi
WeeBear

Počasí ani tak nehraje roli. Jako spíš okolnost mojí nálady a také s kým bych šla.

terry

Chodím. Několikrát denně.
Mám 2 psy a i když mohou na zahradu, na procházku mohou a také chtějí kdykoli.
Doplňuji:
A kdybych je neměla, byla bych na tom jako WeeBear :).

hanny 2

Ano,mám to jak Drap.Za každého počasí se psem!

Drap

Ano . Chodívám se psem a ten mě domutí, i kdyby se mi nechtělo.

Wang

Ano chodím. Bez psa.

venkovan

Fuj na procházky.
Mne stačí, že ven musím do práce. I když zas práci venku za kancelář bych ještě nevyměnil.

Pro WEE Bear: ven na procházky je dobré taky chodit sám se sebou. Alespoň nikdo nemluví do toho kam se jde.

Rocker

Taky musím s pejskama,ale nějak mi to nevadí,rád se projdu.

Ella

Kdysi jsem na to mívala náladu,jen tak zajít do lesa a chodit. Ale teď přijdu akorát z práce a nechce se mi nic…
Kdybych měla psa, tak to by byla jiná, ale samotný se mi chodit nikam nechce, jsem moc líná… a často i unavená :/

štamgast

Nechodím.

Babe

Když mám chuť. A když ne, stejně, pes.

Vlk-Gabriela

Na procházky chodím skoro pořád a klidně může pršet, mrznout nebo hřát Slunce.