Nechápavé

Chodíte večer na procházky??

Nejlepší odpověď
quentos

Jo, v tomhle počasí nezbejvá, než to skutečně nechávat na večer, dřív se nedá… večerní procházka je u mě skoro rituál.

Další odpovědi
Drap

Někdy ano, někdy i ráno a někdy dokonce během dne. Podle toho, jak vyjde čas a jak se to hodí.

marci1

Samozřejmě. Večerní procházka je nejlepší, vše se zklidní, pohoda. 🙂

lexx

je to nebezpečnééé, courat venku za soumraku o samotě pěšky, raděj jezdím na kole

anonym

Zrovna teď jdu na procházku a spojím příjemné s užitečným a donesu plody mé zahrádky.

jáára

Jo, s Liškou.

štamgast

Ne.

ReHu

Někdy. S pejsany 🙂