Avatar uživatele
JájsemRaibek

Chodíte v dnešní době do ulic ozbrojeni?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gecco, anonym před 3072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Načo, veď bezpečnejšie je vôbec nechodiť do ulíc.
Držanie zbrane predpokladá jej použitie. Pokiaľ nie ste trénovaný v použití zbrane v rôznych situáciách, môžte si skôr spôsobiť újmu, zranenie, či ublížiť nevinnému, kým zasiahnete pohyblivý cieľ v minimálnom čase, ktorý vám útočník nechá. Ak máte strach, prihláste sa radšej na kurz sebaobrany a poctivo sa venujte tréningu.
Ak už potrebujete obranný prostriedok, majte po ruke radšej slzotvorný, alebo iný legálny obranný obmedzujúci spray a použitie si dobre preštudujte, aby ste počas prepadu neobmedzili seba miesto útočníka.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

tak to je snad normální né?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ne – kdo by se s tím tahal?
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na zimu mám prozatím boty s okovanýma špičkama a boxera na ruku v batohu, tam je mu totiž dobře.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ačkoli doma pár zbraní mám, tak pistoli sebou zpravidla netahám.
Ona je v podstatě k prdu protože podle našich prdlých zákonů stejně zloděje nebo nějakého útočníka legálně zastřelit nemůžu. Jo bohužel nejsme v USA. když jsem tam byl , pistoli jsem normálně nosil na opasku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Ano.
Úsměvem, to odzbrojí spousty lidí.
Některé i nas… !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Ne, zatím ne…mně stačí hlídat si klíče, peněženku a mobil, tahat sebou kvér…hm, možná jednou tato nutnost příjde ale nechci, je to vždy zadělávka na průšvih. Jo ale například ve Švajcu má každej záložák doma ve skříni flintu a jde to, jiný národ, jiný mrav.

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano, a to nejenom v dnešní době, zbraň mám už velmi dlouho.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Myslíte, že by sme mali začať nosiť prekliato nízko zavesené kolty a v rukáve derringer?

před 3072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pepřák došel…

před 3072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tak noste v batohu kopřivu a vyšibejte ním útočníka.
Ještě mikrootázečka, jaký máte čas k vytažení boxera za baťohu, navlečení na ruku a být připravená k obraně? Pokud je tenhle čas delší než 5 vteřin máte smůlu. To je moc dlouho.

před 3072 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Prosímtě, že na tohohle hloupého chlapa vůbec reaguješ… :(

před 3072 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek