JájsemRaibek

Chodíte v dnešní době do ulic ozbrojeni?

Nejlepší odpověď
led

Načo, veď bezpečnejšie je vôbec nechodiť do ulíc.
Držanie zbrane predpokladá jej použitie. Pokiaľ nie ste trénovaný v použití zbrane v rôznych situáciách, môžte si skôr spôsobiť újmu, zranenie, či ublížiť nevinnému, kým zasiahnete pohyblivý cieľ v minimálnom čase, ktorý vám útočník nechá. Ak máte strach, prihláste sa radšej na kurz sebaobrany a poctivo sa venujte tréningu.
Ak už potrebujete obranný prostriedok, majte po ruke radšej slzotvorný, alebo iný legálny obranný obmedzujúci spray a použitie si dobre preštudujte, aby ste počas prepadu neobmedzili seba miesto útočníka.

Další odpovědi
zjentek

tak to je snad normální né?

gecco

Ne – kdo by se s tím tahal?
😉

anonym

Na zimu mám prozatím boty s okovanýma špičkama a boxera na ruku v batohu, tam je mu totiž dobře.

Drap

Určitě ne

honza19hk

ačkoli doma pár zbraní mám, tak pistoli sebou zpravidla netahám.
Ona je v podstatě k prdu protože podle našich prdlých zákonů stejně zloděje nebo nějakého útočníka legálně zastřelit nemůžu. Jo bohužel nejsme v USA. když jsem tam byl , pistoli jsem normálně nosil na opasku.

Mirdas

Ano.
Úsměvem, to odzbrojí spousty lidí.
Některé i nas… !

lexx

Ne, zatím ne…mně stačí hlídat si klíče, peněženku a mobil, tahat sebou kvér…hm, možná jednou tato nutnost příjde ale nechci, je to vždy zadělávka na průšvih. Jo ale například ve Švajcu má každej záložák doma ve skříni flintu a jde to, jiný národ, jiný mrav.

Emefej

Ano, a to nejenom v dnešní době, zbraň mám už velmi dlouho.

led

Myslíte, že by sme mali začať nosiť prekliato nízko zavesené kolty a v rukáve derringer?

anonym

pepřák došel…

led

Tak noste v batohu kopřivu a vyšibejte ním útočníka.
Ještě mikrootázečka, jaký máte čas k vytažení boxera za baťohu, navlečení na ruku a být připravená k obraně? Pokud je tenhle čas delší než 5 vteřin máte smůlu. To je moc dlouho.

cochee

Prosímtě, že na tohohle hloupého chlapa vůbec reaguješ… :(