jirka F

Chodíte sami nebo se psem na procházku i za tmy, za svitu hvězd a pouličních lamp?

zdroj obrázku:pixabay

Nejlepší odpověď
Kepler

Jen vyjímečně, pokud je vhodné počasí (tedy bez oblačnosti) a pokud je k vidění nějaký zajímavý astronomický úkaz. Z tohoto důvodu pouliční lampy nemám rád, protože pozorování prakticky znemožňují. Musím dost daleko za město a vyšší hory jsou prostě super.

Další odpovědi
Drap

Občas ano. Raději však bez pouličních lamp.

DoTazatel

Večer a v noci se procházím rád, ale se psem ne. S ním jen přes den, a max. tak jednou týdně (má pro sebe velkou zahradu).