hanulka11

Chodíte s dětmi krmit labutě a kačenky?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/214735-krmite-kachny-svetlym-chlebem-nepomahate-jim-spise-naopak.html
Doplňuji:
Dřív tmavé pečivo nebylo krmili jsme chlebem , inu k ty kačena a labutě jdou s dobou.Je pravda, že ty semínka jsou opravdu zdravá

Nejlepší odpověď
anonym

Dřív racky,když jsem šel přes most.
Přes Vltavu. U Nár. Divadla – mraky racků,někteří to měli tak zmáknutý,že se zastavil jako helikoptéra ve vzduchu,půl metru ode mě,prohlédl si mě a ďob! – vzal si chleba.
Teď jsou fuč,ani křídlo.Proč?

Další odpovědi
aramah

Ano s vnoučaty, krmíme zdravě.

Domka

ano chodíme

monkey

chodíme z malým k řece jsou tam kačeny takže chleba hodíme do vody ale ryby jsou rychlejší:-)občas se kačeny chytí a jen čekám kdy si vykoumají taktiku jak vyzrát na ty ryby:-)

verka

Já mám ke kačenkám pár metrů, chodím tam sama a bavím se, jak se perou a slétávají.Těším se až budou jezdit na jaře s malejma jak vláček.