janek66

Chodíte reklamovat i levné zboží a jaké při tom používáte postupy.

Inspiroval mne poslední díl Vyprávěj,kde úspěšně reklamoval i spálenou žárovku.

Nejlepší odpověď
hanulka11

To snad je přehnané, nikdy jsem levné věci nereklamovala, ani by mě to nenapadlo.
U potravin je to jiné ,to také vrátím.
Doplňuji:
Zase vím které ,věci mohu koupit levné a na kterých je lepší nešetřit.
Neříká se nadarmo ,že levná věc je drahá.....

Další odpovědi
benaja

J8 mám jiný názor než hanulka,vše, co je mnou nezaviněné např.prošlý jogurt,to je také relativně levné,ne?Mám ten názor, co mám právo reklamovat -reklamuji,je to mé právo zákazníka,tak ho využívám.

iq

Já mám stejný názor jako Hanulka11.Jelikož mám sám obchod,tak mne fascinuje co jsou všechno zákazníci schopni reklamovat.Nap­ř.náramek za30kč týden před uplynutím 2 leté záruční doby,prsten přejetý automobilem,pi­ercing,kvůli tomu,že ho dotyčný spolkl a tak bych mohl pokračovat a jsou to realné reklamace u me v obchodě. Chtěl bych tímto zrovna všechny poprosit, buďte prosím soudní v reklamacích.Kdo má nějaký obchod,nebo prodává,tak ví o čem mluvím.

led

Ak je vadná kúpená vec, treba ju reklamovať. Aj lacný predmet môže byť nebezpečný.
Príklad: predlžovací kábel, relatívne lacný, mal otočenú fázu. Na zaliatej vidlici bola fáza opačne zapojená, to znamená skutočné „živé“ napätie išlo po modrej žile. Na druhej strane zapojenie bolo farebne správné. Výsledok: mohlo dojsť k úrazu elektrickým prúdom, prípadne poškodeniu pripojeného zariadenia. Pritom doklad od štátnej skušobne potvrdzoval správnosť výrobku. Pri reklamácii pri námatkovej kontrole zistili 2/3 vadných výrobkov.
Tak reklamovať, alebo nie?

PS. prirodzene reklamovať ako v prípade „Iq“ nemá význam, ale ľudia sú rôzni, aj špekulanti.

aramah

Nereklamuji nic nestojí mě to za ty nervy,a lítání, poslední věc co jsem koupila jsou boty,až doma jsem zjistila že je jedna o toń tmavší a tak leží ve skříni až mi to přestane vadit půjdou do popelnice.

Ella

zatím jsem neměla důvod reklamovat, ale přijde mi přehnané reklamovat některé věci, nebo některé věci koupené na tržnicích. Právě nedávno jsem viděla řvát nějakou ženskou na vietnamce, že jí to musí reklamovat, ale tak všichni víme jaké věci na tržnicích prodávají, tak co čekala od nějakýho trička za stovku? reklamovat ano, ale používat přitom mozek