Miroslavst

Chodíte rádi nakupovat nebo si udělat „výlet“ do nákupních center?

Nemusíte ani nic kupovat, prostě se nechat inspirovat.
Chodíte rádi po nákupních centerch nebo jste raději když už jste venku a máte to z krku?

Nejlepší odpověď
quentos

to tedy nechodím – jen když musím. To, co popisujete, nic nekoupit a jen „nechat se inspirovat“, tomu říkají anglofonní nakupující „window shopping“ a to tedy už neprovozuju vůbec.
Naproti tomu sestra se na výlety autem do nákupního centra, když byla malá, těšila jak na svátek. Nechápu.

Další odpovědi
rybíz

Čas od času zajedu do velkého nákupního centra pro něco určitého a pak si rád prohlédnu všechno možné (hlavně nové technologie-novinky v různých oborech elektro, zařízení domácnosti, foto, různé nářadí atd. " abych, neumřel blbý ". 🙂

BEAES

Ano, docela ráda se po takovém nákupáku projdu, nejlépe s kámoškou a hlavně bez chlapů, nejen se dívám, ale občas si pořídím i něco pěkného na sebe. Zrovna min. týden jsem byla už na Vánočním nákupu v Olympii, ani jsem ji celou neprošla, strávila jsem tam 4hodiny. Bezva odreagování od rodiny.

anonym

nemám ráda davy lidí ani v nákupních centrech,tak jen proletím nakoupím a rychle ven

hanulka11

Raději jdu do přírody, než někam nakupovat nebo ukukovat.

Michal Kole

Jsem z malého města a nákupní centra tu nemáme, jen 2 hypermarkety.

Myšák V.

Nemám rád srocování davu a opuštěných vozíků od kolemjdoucích mezi regály.Raději vyhledávám menší obchody.A zpravidla to co jsem potřeboval nekoupím.A papírky pravidelně zapomínám doma))

anonym

Inspirovat se nechávám, tím co mají zadarmo. Když už mám vše v teplákách co jsem potřeboval, jsem rád že to mám z krku.

http://www.stre­am.cz/video/530210-zlodeji-chyceni-pri-cinu-v-praze

hanjimka

Jen to ne.Mám trauma když tam musím občas na větší nákup.Protože bydlím na vesnici a tady je vše s „vysokohorskou“ přirážkou tak tam jednou týdně musím,ale nakoupit a ven.Možná je to i tím,že jsem v jednou super-hyper měla rok brigádu na kase.