Avatar uživatele
Miroslavst

Chodíte rádi nakupovat nebo si udělat „výlet“ do nákupních center?

Nemusíte ani nic kupovat, prostě se nechat inspirovat.
Chodíte rádi po nákupních centerch nebo jste raději když už jste venku a máte to z krku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, anonym před 4911 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

to tedy nechodím – jen když musím. To, co popisujete, nic nekoupit a jen „nechat se inspirovat“, tomu říkají anglofonní nakupující „window shopping“ a to tedy už neprovozuju vůbec.
Naproti tomu sestra se na výlety autem do nákupního centra, když byla malá, těšila jak na svátek. Nechápu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rybíz

Čas od času zajedu do velkého nákupního centra pro něco určitého a pak si rád prohlédnu všechno možné (hlavně nové technologie-novinky v různých oborech elektro, zařízení domácnosti, foto, různé nářadí atd. " abych, neumřel blbý ". 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano, docela ráda se po takovém nákupáku projdu, nejlépe s kámoškou a hlavně bez chlapů, nejen se dívám, ale občas si pořídím i něco pěkného na sebe. Zrovna min. týden jsem byla už na Vánočním nákupu v Olympii, ani jsem ji celou neprošla, strávila jsem tam 4hodiny. Bezva odreagování od rodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nemám ráda davy lidí ani v nákupních centrech,tak jen proletím nakoupím a rychle ven

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Raději jdu do přírody, než někam nakupovat nebo ukukovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jsem z malého města a nákupní centra tu nemáme, jen 2 hypermarkety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myšák V.

Nemám rád srocování davu a opuštěných vozíků od kolemjdoucích mezi regály.Raději vyhledávám menší obchody.A zpravidla to co jsem potřeboval nekoupím.A papírky pravidelně zapomínám doma))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Inspirovat se nechávám, tím co mají zadarmo. Když už mám vše v teplákách co jsem potřeboval, jsem rád že to mám z krku.

http://www.stre­am.cz/video/530210-zlodeji-chyceni-pri-cinu-v-praze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Jen to ne.Mám trauma když tam musím občas na větší nákup.Protože bydlím na vesnici a tady je vše s „vysokohorskou“ přirážkou tak tam jednou týdně musím,ale nakoupit a ven.Možná je to i tím,že jsem v jednou super-hyper měla rok brigádu na kase.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek