marci1

Chodíte rádi nakupovat? A co akce a slevy?

Připadá mi, že čím dále více lidí nechodí rádo nakupovat. I když existují lidé, kteří si vytipují akce a slevy a objíždějí často všechny supermarkety a hypermarkety ve městě (pokud na to mají čas). 🙂
Obr. https://pixaba­y.com/cs/super­market-police-nakupov%C3%A1n%C­3%AD-507295/

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jak se to vezme. Supermarketům se též pokud možno vyhýbám, mám mnohem raději malé krámky, jenže hodně jich postupem času končí…
Pro zeleninu a ovoce jedině do zeleniny, nebo pokud jsou trhy, dlouho už se chystám obhlédnout bezobalový obchod a jsem moc zvědavá, dlouho brojím proti igelitový pytlíčkům :)
Ráda navštěvuji ty své oblíbené krámky, ale musím si dávat pozor, abych neutrácela zbytečně, radši se sama sebe 2× zeptám, jestli to opravdu potřebuju. A netýká se to jenom jídla, nejtěžší je to pochopitelně u knížek :))
Slevy mě nijak neovlivňují, spíš se mi daří je úplně náhodou vychytat. Přišla jsem do krámu a v akci poslední dvě moje oblíbené tyčinky. Nebo včera jsme byli náhodně v drogerii a dávali pryč poslední kusy eko čističe na nádobí za směšnou cenu, tak jsme to vzali. A z toho mám pak radost :)

Další odpovědi
Drap

Nechodím rád nakupovat. Supermarketům se pokud možno vyhýbám a pokud něco potřebuji koupit a náhodou je to ve slevě, tak to koupím. Jinak slevy nesleduji a většinou o nich ani nevím.

Kepler

Větší nákup dělám jednou týdně v nejbližším supermarketu, samozřejmě jen v den slev. Stejně většinu zlevněného zboží už nemají i během dopoledne, jsou to podvodníci. Ale že bych byl otrokem slev, to se říct nedá. Naopak si rád připlatím za kvalitní zboží, třeba za kváskový chleba z malé pekárny v regionu, který je velmi dobrý a vydrží týden.

johana 56

Ráda, nerada, základní věci jako např. potraviny, hygienické potřeby aj. se nakoupit musí. V současnosti není problém zjistit si drobné soukromé dodavatele pečiva, ovoce, masa i mléčných výrobků za rozumné ceny, vždy čerstvé a kvalitní.
Pokud nějaký hyper/supermarket navštívím a nabízí se výhodná akční cena, koupím.
Proč ne, když může cena být poloviční…
Nepřijde mi moc úsměvné posuzovat toho, kdo nakupuje za akční ceny. Mnohým k pouhému přežití nic jiného nezbývá.
Není problém nakupovat proto, že na to mám. Daleko větší umění je nakoupit efektivně a přitom nepodporovat ty, kteří se snaží z dodavatelů i zákazníků ‚vyždímat‘ co největší zisk…

quentos

Ne. Beru to jako nutnost.

da ny

Nakupuji ráda, hlavně pro ty druhé :)
Potravinám a věcem denní potřeby se nevyhnu :)
Za slevami se nehoním, ale ráda využiji (je rozdíl koupit kuřecí prsa 1 kg za 169 Kč nebo za 109,– atp..... :)

Mc Merkurion

… jo, nakupuju rád …

Jana5678

Často chodím nakupovat do supermarketu asi jako každý pro potraviny a čerstvé pečivo i zeleninu, jelikož se stále bohužel nedá kupovat vše online. Již dlouho používám slevové kupóny, které jsem našla na internetových stránkách https://slevo­vykupon.net/. Jsou tam slevy na potraviny, kosmetiku a vše ostatní co potřebuji. Dost často používám slevy na knihy, jelikož jsem knihomol.

MonikaK

já také, používám https://www.sle­vinov.cz/

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.