Avatar uživatele
marci1

Chodíte rádi nakupovat? A co akce a slevy?

Připadá mi, že čím dále více lidí nechodí rádo nakupovat. I když existují lidé, kteří si vytipují akce a slevy a objíždějí často všechny supermarkety a hypermarkety ve městě (pokud na to mají čas). 🙂
Obr. https://pixaba­y.com/cs/super­market-police-nakupov%C3%A1n%C­3%AD-507295/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? da ny, Kepler před 2213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak se to vezme. Supermarketům se též pokud možno vyhýbám, mám mnohem raději malé krámky, jenže hodně jich postupem času končí…
Pro zeleninu a ovoce jedině do zeleniny, nebo pokud jsou trhy, dlouho už se chystám obhlédnout bezobalový obchod a jsem moc zvědavá, dlouho brojím proti igelitový pytlíčkům :)
Ráda navštěvuji ty své oblíbené krámky, ale musím si dávat pozor, abych neutrácela zbytečně, radši se sama sebe 2× zeptám, jestli to opravdu potřebuju. A netýká se to jenom jídla, nejtěžší je to pochopitelně u knížek :))
Slevy mě nijak neovlivňují, spíš se mi daří je úplně náhodou vychytat. Přišla jsem do krámu a v akci poslední dvě moje oblíbené tyčinky. Nebo včera jsme byli náhodně v drogerii a dávali pryč poslední kusy eko čističe na nádobí za směšnou cenu, tak jsme to vzali. A z toho mám pak radost :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nechodím rád nakupovat. Supermarketům se pokud možno vyhýbám a pokud něco potřebuji koupit a náhodou je to ve slevě, tak to koupím. Jinak slevy nesleduji a většinou o nich ani nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Větší nákup dělám jednou týdně v nejbližším supermarketu, samozřejmě jen v den slev. Stejně většinu zlevněného zboží už nemají i během dopoledne, jsou to podvodníci. Ale že bych byl otrokem slev, to se říct nedá. Naopak si rád připlatím za kvalitní zboží, třeba za kváskový chleba z malé pekárny v regionu, který je velmi dobrý a vydrží týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Ráda, nerada, základní věci jako např. potraviny, hygienické potřeby aj. se nakoupit musí. V současnosti není problém zjistit si drobné soukromé dodavatele pečiva, ovoce, masa i mléčných výrobků za rozumné ceny, vždy čerstvé a kvalitní.
Pokud nějaký hyper/supermarket navštívím a nabízí se výhodná akční cena, koupím.
Proč ne, když může cena být poloviční…
Nepřijde mi moc úsměvné posuzovat toho, kdo nakupuje za akční ceny. Mnohým k pouhému přežití nic jiného nezbývá.
Není problém nakupovat proto, že na to mám. Daleko větší umění je nakoupit efektivně a přitom nepodporovat ty, kteří se snaží z dodavatelů i zákazníků ‚vyždímat‘ co největší zisk…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne. Beru to jako nutnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nakupuji ráda, hlavně pro ty druhé :)
Potravinám a věcem denní potřeby se nevyhnu :)
Za slevami se nehoním, ale ráda využiji (je rozdíl koupit kuřecí prsa 1 kg za 169 Kč nebo za 109,– atp..... :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, nakupuju rád …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Často chodím nakupovat do supermarketu asi jako každý pro potraviny a čerstvé pečivo i zeleninu, jelikož se stále bohužel nedá kupovat vše online. Již dlouho používám slevové kupóny, které jsem našla na internetových stránkách https://slevo­vykupon.net/. Jsou tam slevy na potraviny, kosmetiku a vše ostatní co potřebuji. Dost často používám slevy na knihy, jelikož jsem knihomol.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MonikaK

já také, používám https://www.sle­vinov.cz/

Avatar uživatele
mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek