Luccie

Chodíte rádi do secondhandů?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano

dají se tam vybrat pěkný věci pro vnoučata,nato že je dokáží rychle zlikvidovat.

Další odpovědi
Andělé

Ano

Jsem ujetá na sekáč v našem městě.Jsou tam úžasné,značkové věci opravdu za babku.Nemusím mít přímo značkové věci,ale prostě většina věcí značkových je.Chodí do něj kde kdo,seženu jak na sebe,tak na děti skoro vše.Nádherné zimní bundy,mikiny,tri­ka,dceři překrásné kalhoty apod.a to vše nezničené,skoro nenošené a kvalitní.
Naučila jsem se do něj chodit,jen když potřebuju,protože pokaždé nějaký úlovek najdu. I když to stojí pár korun,přeci jen by to lezlo do peněz.Tak jdu jen,když potřebuju a skoro vždy seženu.Díky němu spoustu peněz ušetřím a nikdo na nás nepozná,že nemám práci a jsem na sociál.minimu…:-)

baghira

Ne

Já ne, manželka ano. Kupuje tam většinou věci pro děti (a občas tam jsou pěkný věci za pěknou cenu).

Deli

Ne

Dnes už ne, před 10 lety ano. Měla jsem ale vybrané sekáče, kde bylo čisto a vonělo to. Daly se tam najít pěkné kousky. Teď už si raději koupím jednu pěknou dražší kvalitní věc, než 4 laciné.
Ale ráda chodím do babybazarů – sem tam se tam najdou poklady na moje holky. Nezapomenutelný je třeba kostým tygříka (dupačky s čepičkou) na měsíční dítě – naše malinká, dnes už dvouletá, v něm byla dokonalá!
Koukněte:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­69/nadap093013498­690237.jpg

led

Ano

Je tam možno nájsť lacné a súčasne kvalitné veci, kto hľadá, nájde.
Ďalšie výhoda je, že už teraz tam dostať zimné veci a v zime letné.

hanulka11

Ano

objevím mnohdy pěkné kousky

Natee

Ne

Avšak někdy jsem k tomu přinucena, ať už rodinou, nebo kvůli financím.. Někdy to není tak zlé. Pokud ovšem nepočítám ty totální hnus sekáče. Vejdeš a šlápneš do oblečení ;)

lexx

Ano

ale jo ! ani tak oblečení jako spíš audio hi-fi bazar nebo staré LP, CD, mnohdy jsou to cenné rarity co se jinde neseženou

kost

Ano

Někdy nakupuji i v obchodu

MacChill

Ne

Saurus

Ne

Nechodím tam ráda, protože raději kupuji nové věci, ale finanční situace mě žene spíš tam… Pokud narazím na nějaký dobrý secondhand, kde se dají najít i pěkné věci, tak tam si zajdu i ráda, a mám takový vytipovaný a vždycky dobře koupím. Ale ve většině ostatních je to děs a bída, necítím se tam dobře, a většinou si nevyberu vůbec nic…

filva

Ne

aramah

Ne

GM

Ne

Ne, sekáče nesnáším, štítím se jich a věci ze sekáče bych si neoblékla ani po 3 vypráních.