Dobrý večer. Jen tak se zeptám, zda rádi chodíte do kina? Já do kina
chodím moc ráda. Vždy si přes internet zarezervuji vstupenky do kina, které
je v Jeseníku a potom vyrazím 🙂 U nás ve městě se kino pořád ještě
spravuje, ale snad se dočkáme už toto léto 🙂
Tak jak jste na tom Vy?
Děkuji za odpovědi ;o)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, annas, anonym, Bunnik, anonym před 5806 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Ano,ale mám raději klasická kina-škoda,že už jich moc není.A nejraději jsem měla letní kina.
| 0 Nominace Nahlásit |
ano chodim,jen mi trochu vadi ze uz je to spis jidelna nez kino,kazdy susti,mlaska nebo se nahlas bavi
|
5Kdo udělil odpovědi palec? anonym, panenka, Miroslavst, Jahoda, BEAES
před 5805 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Ano chodím ráda do kina ted u nás dávali Ženy v Pokušení a v Brně v OLYMPII Shreka Zvonec a konec tak jsem byla s celou rodinkou.
| 0 Nominace Nahlásit |
já mam kino ráda, nejlepší je když jdete na nizkorozpočtový a čekáte kolik lidí příjde … ale zahanbeně přiznávám, že jsem teď dlouho nebyla – nebylo na co
| 0 Nominace Nahlásit |
Moc ráda chodím do kina. Ale preferuji menší kina. Nevadí mi si na nějaký film počkat. Není tam tak narváno, nešustí to tam tolik a ještě pořád je to o něco levnější… jen těch reklam by mohlo být míň…
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5913 | |
| Drap | 4802 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1807 | |
| elkon | 1724 | |
| aliendrone | 1487 | |
| da ny | 1485 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |