Mili @

Chodíte raději do divadla nebo do kina?

Nebo ani tam, ani tam…

Nejlepší odpověď
VampGirl

Raději chodím určitě do kina. S divadlem mám negativní zkušennosti. Byla jsem v divadle na několika představeních a většina z nich byla nepovedená. (např: Močohrad)

Další odpovědi
panenka

Raději chodím do kina

atriplex

Za rok jdu do divadla 100×, do kina 0×.

quentos

radši mám divadlo, čučet na obrazovku mi nic neříká… divadlo je však živé, bezprostřední

Mousinek

Líbí se mi obodvoje ale kino je napínavější.

cukrar

Raději do divadla. Přesněji ročně 1× kino, většinou na pozvání)
Divadlo 5–10× ročně letos naposledy 12.12.2010
klidně i 7× v týdnu na festival smíchu v Pardubicích

led

Ja som labužník. Divadlo je živý kontakt, tituly si vyberám. Nemusí to byť práve Národné divadlo, môžu to byť aj bezdomovci (hrajú preto, že chcú, nie za peniaze). Ak sa človek dobre pozerá, občas sa zabaví aj na nechcených náhodách (brepty, vzájomné „podrazy“ a podobne). Každé predstavenie je jedinečné.
Film býva tiež zaujímavý, ale je to niekedy až násilne doťahované do dokonalosti, až to prekáža. Ak pozerám opakovane, viem už presne, čo bude nasledovať. Ale niekedy si ho pozriem, práve kvôli detailom.