Avatar uživatele
Kepler

Chodíte po svém bytě nejraději bosí, nebo spíš malinko obutý?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, dust8, aliendrone před 1654 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Malinko obutý. Od jara do podzimku nosím pantofle doma i po zahradě nebo psí venčení. Mimo si beru lepší pantofle 🙂 Nebo sandály.
V zimě doma přiberu ponožky a na venek se, bohužel, musím přezout 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Doma bos, nebo jen ponožky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Protože mám takové nazouváky dřeváky, ty používám jen od botníku do pokoje a pak chodím buď bosky nebo v ponožkách. Občas chodím v těch botech ale převládá chůze bez obuvi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To záleží na okolnostech. Někdy bos/v ponožkách, ale když třeba vařím nebo něco kutím, tak nahodím pantofle z praktických důvodů. Není nic pitomějšího, než si do chodidla zarazit hřebík či vrutík nebo šponu, což jsem učinil. :(

Ale na druhou stranu jsem díky tomu objevil zázračný Višněvského balzám a i noha mi zůstala. Jen jsem si pár dní poležel, protože aliendrone prostě nemůže něco objevit „jen tak“, jako obyčejní lidičkové, vždycky kolem toho musí být kovbojka nebo přinejmenším značné furóre. ;) :)

Každopádně mne zajímá ta „malinká obutost“, především rozdíl mezi ní a „střední“ či dokonce „velkou obutostí“. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Od té doby, co mé nohy poznali značku Crocs, tak je sundávám z nohou, jen když jdu spát. 🙂 Je to taaak pohodlná obuv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kdysi dávno jsem po bytě chodila po bosky bez ponožek, ale již několik let mám raději nějaké domácí obutí, alespoň není zima na nohy a ponožkám doma se celkově snažím vyhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Celoročně ve vlněných ponožkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nemám svůj byt, pronajímám..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliendrone mohl bys nám uvést příklad tvé mimozemské stravy, jen tak pro představu?

před 1654 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MartGrin

Vždycky jen v ponožkách.

před 1654 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek