Kepler

Chodíte po svém bytě nejraději bosí, nebo spíš malinko obutý?

Nejlepší odpověď
nyjono

Malinko obutý. Od jara do podzimku nosím pantofle doma i po zahradě nebo psí venčení. Mimo si beru lepší pantofle 🙂 Nebo sandály.
V zimě doma přiberu ponožky a na venek se, bohužel, musím přezout 😁

Další odpovědi
Edison

Doma bos, nebo jen ponožky.

Kelt

Protože mám takové nazouváky dřeváky, ty používám jen od botníku do pokoje a pak chodím buď bosky nebo v ponožkách. Občas chodím v těch botech ale převládá chůze bez obuvi.

aliendrone

To záleží na okolnostech. Někdy bos/v ponožkách, ale když třeba vařím nebo něco kutím, tak nahodím pantofle z praktických důvodů. Není nic pitomějšího, než si do chodidla zarazit hřebík či vrutík nebo šponu, což jsem učinil. :(

Ale na druhou stranu jsem díky tomu objevil zázračný Višněvského balzám a i noha mi zůstala. Jen jsem si pár dní poležel, protože aliendrone prostě nemůže něco objevit „jen tak“, jako obyčejní lidičkové, vždycky kolem toho musí být kovbojka nebo přinejmenším značné furóre. ;) :)

Každopádně mne zajímá ta „malinká obutost“, především rozdíl mezi ní a „střední“ či dokonce „velkou obutostí“. ;) :D :D

Reezo

Od té doby, co mé nohy poznali značku Crocs, tak je sundávám z nohou, jen když jdu spát. 🙂 Je to taaak pohodlná obuv.

iceT

Kdysi dávno jsem po bytě chodila po bosky bez ponožek, ale již několik let mám raději nějaké domácí obutí, alespoň není zima na nohy a ponožkám doma se celkově snažím vyhnout.

dudu

Celoročně ve vlněných ponožkách.

zjentek

Nemám svůj byt, pronajímám..

zjentek

Aliendrone mohl bys nám uvést příklad tvé mimozemské stravy, jen tak pro představu?

MartGrin

Vždycky jen v ponožkách.