dust8

Chodíte někdy na vycházku jentak křížem krážem bez cíle?

Teď jsem se vrátil. Prošel jsem spoustu známých i neznámých ulic pěkně z volna žádný spěch. Zítra pudu třeba do lesa pro změnu.

Odpovědi
Jan Kunčar

Někdy ano, ale vždycky mám s sebou GPSku, abych se mohl vrátit

anonym

Ne, moje špacírky mají vždy určený cíl. Jednou to je na maliny, nebo na borůvky, pak zas na houby, nebo skáknu pro větve papouškovi atd. Já to prostě ani jinak neumím. Samozřejmě, že se cestou „kochám“, ale ne moc dlouho, páč na lelkování nemám čas.