Jindrich8

Chodíte někdo darovat krevní plazmu do Rakouska?

Prý je to výhodnější, chodí tam někdo? Nějaké info ? A jak se jmenuje ta organizace? Nemůžu to najít. Rada bych tam šla ale nevím ani jak se to jmenuje nebo jestli musím něco splňovat . V ČR jsem pravidelný dárce

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-domov/cesi-si-jezdi-privydelavat-do-rakouska-prodavaji-svou-krev_20140922­1927_vkourimsky

Další odpovědi
Emefej

V čem je rakouské darování výhodnější než české darování.

Drap

Možná je otázka nesprávně formulována. Pokud něco daruji, tak je to dar a za dar se nic nebere, kromě poděkování. Proč bych tedy měl jezdit do Rakouska a zvyšovat své náklady? U prodeje je to něco jiného.