Michal Kole

Chodíte někam „žebrat“ o jídlo? Třeba v marketech, když je ochutnávka, tak uděláte smutné hladové oči a vše sníte?

Já to nedělám !

Mě od těch ochutnávek „vyháněj“, když se otočím a „vracím“ se od konce pultu" tak už pozorně koukaj, zda se nejdu „zadarmo“ najíst.

Přece když je příležitost se zadarmo najíst tak se má „využít“ 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Posledně jsem byl v hypermárketu a tak říkám těm slečnám proč mi nenabídnou, když mají ochutnávku. Měli tam myslím whiskas nebo něco podobného :)
Jinak chodím, ochutnávám.
Taky u nás v obchodě byla ochutnávka u uzenin, nějaké klobásky na párátku, nabral jsem si a pak taktně upozornil prodavačku, že došlo :)

Další odpovědi
Pájo

„Na to“ je i bez smutných očí úplně nejlepší Globus – odd. masa a uzenin ;)

hanulka11

ne nechodím a to není na najedení ,to je abys ochutnal jeden kousek a zjistil zda ti nový výrobek bude chutnat
ani si na ochutnávkách nic neberu

huxa

ochutnávám co se dá a mám odjakživa takový kukuč, že mi vše lidé sami cpou :) No, ale kam se může hrabat nějaké obsluhování v Česku na to ve světě, byl jsem v německu, dojdu na výstavu (kdesi v lesíku na trávě) a tam černoch nám rve pod ruku výtečné šampaňské, no, naleji to do sebe a černocha „repete“ :)

terry

Říká ti něco slovo ochutnávka? To není příležitost zadarmo se najíst.
A – ne. Ochutnávám minimálně. Většinou mi řeknou i víckrát, než vemu vzorek 🙂