e1232851@trb

Chodíte na půlnoční?

Nejlepší odpověď
anonym

Za komunistů jsme chodili do 5 km vzdáleného města.Tenkrát bylo vše laciné, takže jsme si mohli dovolit jezdit autem.Nyní ne, protože je všechno drahé a na benzín nezbývá. Pokud někdo namítne, abychom chodili pěšky, tak vězte, že ve třiceti se to nechá ujít, ale pokud ve firmách děláte na tři směny, tak je člověk rád, že si odpočine.
Já bych ještě šel, ale manželku bolí v kyčlích a ujít obě cesty pěšky je už na ni moc.
Jak říkám zlatí komunisti, tenkrát jsme třeba na Vánoce neměli banány, mandarinky, ALE BYLI JSME V POHODĚ, PROTOŽE JSME MĚLI PRÁCI a nemuseli jsme počítat s každou korunou jako dnes (a na tu půlnoční jsme mohli jet autem).

Další odpovědi
briketka10

Několikrát opakovaná otázka
dokonce jednou nahlášená a
já na ni i odpovídala.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=chod%C3%AD­te%20na%20p%C5%A­Flno%C4%8Dn%C3%AD

JájsemRaibek

Nechodím, v noci jsou venku bubáci a já se bubáků bojím.

dudu

Lahny a to jsi se nebál, že dostaneš stranickou důtku a za trest budeš muset uzavřít hodnotný socialistický závazek!

anonym

Snad usnu v pokoji.

ReHu

Občas.
S kamarádkou. Cca 20 km. Autem.

lexx

jo, už pár let a je to velmi blízko a pěšky enem třeba jít trochu dřív a sednout si bo přejde spousta lidu co chodí raz v roce aby si to tam nahoře trochu vyžehlili

anonym

pro dudu
NIKDY JSEM SE KOMUNISTŮ NEBÁL, jak jsem už kolikrát přednesl, na tři směny do fabriky by za mně soudruzi nechodili.
Už jsi tenkrát viděl, že by horník, hutník, traktorista, dojička či ženská, která tkalcovala na tři směny byli perzekuovaní?Já teda ne a NIKDY, za celou dobu co jsem žil v socialismu, jsem neslyšel o tom, že by byli pezekuovaní lidi z fabrik.
Oni komunisti potřebovali lidi, co na ně dělají a tudíž dělníci se o své fleky NEMUSELI bát, tak jako ti nemakačenkové z kanceláří.
A pokud jsme uzavírali závazky v rámci BRIGÁDY SOC.PRC., TAK TO BYLY TAKOVÉ ZÁVAZKY, ABYCHOM ZAVŘELI HUBU SOUDRUHŮM A MY SE MOC NENADŘELI.Což znamená, „budu udržovat pořádek na svém pracovišti, nebudu dělat zmetky (což jsme se snažili, protože jinak jsme museli za své zmetky platit)atd.“ zkrátka sliby, kterými nezarmoutíš a nadřízené potěšíš, aby měli ONI pocit, že nás k tomu v rámci jejich práce donutili.

dudu

Lahny nechtěj abych popsal pocity a celkový dojem, které mám po přečtení Tvého příspěvku. Jen nevím zdali tě a tobě podobné litovat a nebo nenávidět.