Avatar uživatele
Michal Kole

Chodíte na PLACENNÝ veřejný záchod nebo se vyčůráte někde zadarmo za křovím, za stromem ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4290 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Chodím na neplacený záchod a nebo si odskočím za strom, keř a tak podobně. Vyjímečně – pokud je šance – si zajdu i na veřejnou toaletu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Chodím na placený veřejný,(nebo poprosím v hospodě,jestli můžu použít,a vždycky si použití zaplatím,i když to po mě nechtějí)protože kudy chodím moc většinou moc husté křoví není,spíš skoro žádné.Ono když má ženská sukni je to jednodušší-vyhrne,čapne a je to-ale když si má sundavat gatě-ajaj-to pak má holou *iť a to je nemilé.
Vy muži to v téhle situaci máte jednodušší......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

No vzhledem k tomu že jsem chlap,tak čůrám kde se mi to hodí.Popř první benzínka při cestě..A v práci: vylezu z bagru,postavím se za bagr a je to.Pokud potřebuji na velkou máme tna každé demolici TOI TOI (mobilní kadibudky.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Na placený chodím zcela vyjímečně. Možná také proto, že k nejbližšímu placenému to mám asi 30 km. A myslím, že bych to málo kdy stihl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Chodim na oboje ale nejcasteji na benzinky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Copak na malou – ale když chytne prudké bolení břicha s nutností si odskočit na delší dobu, tak to jsou pro mnohé horké chvilky. Všude domy, ulice, veřejné záchodky nikde a hospody zavřené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Nic placenného nevyužívám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek