Avatar uživatele
DDarent

chodite na odpovědi.cz i ve svém mobilním telefonu???

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1207nadap161629603­661237.jpg

to ke sreenshot obrazovky z mího pohledu ma odpovědi.cz v mim mobilu…
dokonce tutu otázku pokládám z mého mobilu......
Doplňuji:
Tak na mobilu na velikosti nezáleží když máte 480×800 (HD) a stačí si to přiblížit..... JInak já tam chodim tak po večerech když nemam co dělat......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, anonym před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

ne, můj mobil volá a píše smsky. Na net mám noťas. Až si budu pořizovat novej mobil, asi už do netu půjdu, jsou chvilky, kdy se to hodí… ale na hlomejzdání po Odpovědích apod to nebude. Už jen proto, že to není tak pohodlný, jako na počítači..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

z mobilu spíše ne ne, protože odpovedi.cz bohužel nemají optimalizovanou variantu zobrazení pro mobilní displeje jako ostatní weby. Z mobilniho telefonu by pokladani otazek a odpovidani trvalo zbytecne dlouho, tolik casu na vyhazovani oknem zase nemam 🙂

občas sem zajdu s pomocí tabletu který, se přeci jen na obývákové sedačce používá pohodlněji než pc.

K tomu ještě reklamní bannery flash které překáží na drahoceném prostoru pidi displeje telefonu… ty mohu na PC naštěstí snadno blokovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ne.Mobila,mám pouze na telefonování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Občas jo, ale přes mobil spíš jen tu a tam „kontroluju“ aktuální dění, většinou když nemůžu spát. Na velký vykecávání to není. Mám dotykáč, už jsem si na to ťukání celkem zvykla, ale počítač je holt počítač :)

PS: Měl by sis mobil nabít ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano. I paleckuji z mobilu .. 🙂 Ale nepouzivam moc casto. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Občas ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

z mobilu ne, z tabletu ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek