DDarent

chodite na odpovědi.cz i ve svém mobilním telefonu???

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1207nadap161629603­661237.jpg

to ke sreenshot obrazovky z mího pohledu ma odpovědi.cz v mim mobilu…
dokonce tutu otázku pokládám z mého mobilu......
Doplňuji:
Tak na mobilu na velikosti nezáleží když máte 480×800 (HD) a stačí si to přiblížit..... JInak já tam chodim tak po večerech když nemam co dělat......

Nejlepší odpověď
Terryle

ne, můj mobil volá a píše smsky. Na net mám noťas. Až si budu pořizovat novej mobil, asi už do netu půjdu, jsou chvilky, kdy se to hodí… ale na hlomejzdání po Odpovědích apod to nebude. Už jen proto, že to není tak pohodlný, jako na počítači..

Další odpovědi
anonym

z mobilu spíše ne ne, protože odpovedi.cz bohužel nemají optimalizovanou variantu zobrazení pro mobilní displeje jako ostatní weby. Z mobilniho telefonu by pokladani otazek a odpovidani trvalo zbytecne dlouho, tolik casu na vyhazovani oknem zase nemam 🙂

občas sem zajdu s pomocí tabletu který, se přeci jen na obývákové sedačce používá pohodlněji než pc.

K tomu ještě reklamní bannery flash které překáží na drahoceném prostoru pidi displeje telefonu… ty mohu na PC naštěstí snadno blokovat.

tom004

Ne.Mobila,mám pouze na telefonování.

barnajka

Občas jo, ale přes mobil spíš jen tu a tam „kontroluju“ aktuální dění, většinou když nemůžu spát. Na velký vykecávání to není. Mám dotykáč, už jsem si na to ťukání celkem zvykla, ale počítač je holt počítač :)

PS: Měl by sis mobil nabít ;)

anonym

Ano. I paleckuji z mobilu .. 🙂 Ale nepouzivam moc casto. -iv-

panenka

Občas ano

arygnoc

z mobilu ne, z tabletu ano.