iceT

Chodíte na nudapláž?

Nevíte,kdy a kde vznikla první nudapláž?

Nejlepší odpověď
anonym

První nuda vznikla v Německu po 1. sv. válce a má tam i nejdelší tradice, i když Hitler nahotu zakázal.
My chodili s celou rodinou s dětmi, ne proto, že bychom byli nějací vyznavači naturismu, ale protože koupání bez plavek je nejzdravější a nejpohodlnější. Také ženy potřebují rovnoměrně opálit oblast výstřihu.
Nedávno byl i článek na Novinkách Seznamu, kde byla i příslušná anketa, což je reprezentativnější než omezený rámec těchto Odpovědí.
Doplňuji:
Ad berušinka a hanulka11 – na nuda je větší tolerance a diskrétnost než na běžné plovce.
Lidé se tam nechodí předvádět, ale svobodně užívat.
Pamatuji na písáku Lhota u Brandýsa pár starších babek, které logicky nemohly mít těla modelek, ale jejich noblesu, moudrost a životní nadhled by jim dnešní holky mohly jen závidět.

Další odpovědi
Ponytail

Ne, stydím se. 🙂

Berušinka

Já radši nechodím – by se všichni lekli a utekli by =D – ale zase bych tam byla sama =D

venkovan

Chodím sbírat drobné, klíče a další drobnosti co nudistům vypadly z kapsy. Pracuji ale v gumových rukavicích – čert ví kterou kapsu použili.

dědapetr

Nestydím se chodil jsem na nudapláž tady u nás.

mosoj

Chodím do společné sauny. Normálka.

hanulka11

kdybych tam přišla…všichni by odešli
tak že ne

led

Začala som v začiatkom 70-tych rokoch v Nemecku (dokonca NDR!) a akosi som si zvykla.
Spomínam na situácie -v začiatkoch nudizmu (FKK)- pri pohľade hore na skaly a na nich vytreštené oči domácich 🙂.
Je pravda teraz už chodím menej strašiť ostatných.