hanulka11

Chodíte na masáže?

Jaké máte nejraději a jaké jste absolvovali?

Nejlepší odpověď
BEAES

Chodila jsem, měla jsem problémy s krční páteří, pomáhala mi masáž lávovými kameny.

Další odpovědi
quentos

jj, masáže zad jsou při tom věčným sezení u překladů nutností

Miroslavst

Ano, chodím na masáž šíje-krku a nebo celých zad.

salsa verde

Já chodím ráda, klasická pak lávovými kameny, chci zkusit medovou a lomi-lomi. A nejraději si před tím dám infrasaunu. A to je dobrý nápad, zítra se zase zajdu objednat, díííky!!!

mojitek

obas zajdu-cela zada i s krkem-150,– bezkonkurencni cena

lorja

Chodím na klasické razantnější masáže.Po každé pak na parafín.