Miroslavst

Chodíte na masáž?

Chodíte na masáž, popř. jak často? Já se před chvílí vrátil z masáže zad a krku a jsem spokojený. Na ten krk (šíji) chodit musím, protože pak nemůžu vydržet. Kolikrát bolí hlava… Takže krk asi tak 1–2× za 14 dní, záda a krk 1× měsíčně.

Nejlepší odpověď
Vicki

Na masáž občas zajdu-tedˇto sice trochu flákám,ale chodila jsem jednou za měsíc k jedné slečně,která je moc dobrá.Asi před 3 lety jsem si koupila masážní polštář a ten je super!Ale na bolesti zad je nejlepší cvičit.Kalanetika nemá chybu.

Další odpovědi
anonym

Mam-li volno tak jdu do bazenu,kde se plavanim poradne unavim a potom odpocivam pod rukami masera-celkove.Jdu jak znovuzrozena.

Jahoda

Ano, na masáže chodím. Většinou tak 5× do měsíce. A to mám komplet celé namasírované tělo. Tudíž chodím na záda, krk, ruce, nohy. Nám tady udělají vše. Máme zde ve městě masážní dům, takže si tam zajdu a hned u té stejné paní si po masáži nechám udělat i manikůru a pedikůru. Takže jsem potom komplet hotová. 🙂

Když jsem si přečetla odpověď od Spiritus, musela jsem svou odpověď doplnit. Ta masérka, ke které chodím do masážního domu je moje kamarádka a zároveň sousedka. Proto mi to nevadí, když na mne ona sáhne. Velice dobře si s ní totiž rozumím. Navíc, někdy mne doma masíruje můj přítel, takže to je teda vynikající. ;o)

Spiritus

ne,pocitu že na mě šahá někdo cizí je mi tak nepříjemný,že by se mi to stejnak nelíbilo..brrr

pro Jahoda:asi jsem divná,ale nezvládám to ani od přítele…

Michal

Sám masáže provádím.

panenka

Chodívala jsem ke známému přes 5 baráků když jsem bydlela u rodičů ted už na to není čas takže ted už nechodím.

haniya

je to 8 let, co jsem chodila i já na rehabilitaci a masáže zad. na masáži zad jsem byla vcelku asi 10×, vždy jednou za 14 dní. jinak cvičím doma každý den a bolesti zad mě nadobro opustily. pozor na ty masáže, vždy je lepší navštěvovat odborníka, který ví, jak masáž provést.

SinceX

To já bych potřeboval skvěle pokřupat záda, nějakou tajskou masáží, nenašla by se tu nějaká dívka? :)) Bolí mi záda hlavně ze sezení u PC ! :)

ReHu

Já chodím, cca 1*14 dní. Bez ní mě bolí hlava, záda, …
Ale dlouho trvalo, než jsem objevila tu, od které to má efekt.
Většinou to bylo příjemné, ale za 1 – 2 dny jako by se nic nedělo. Teď konečně to je v poho.

Klarisa

Na masáž chodím každý týden,pokud je to akutní,ale stačí 1× do měsíce.

lorja

Na klasickou masáž chodím 1× týdně a po ní
dostávám parafínový zábal na krční páteř.Mám štěstí na velmi šikovné maséry i masérky.Absolvuji vždy 10 masáží 2× ročně.

malinak812

Já teda na masáži byl jen párkrát v životě, ale vždycky mi to pomohlo. Určitě to tedy má smysl. Co bychom ale teď chtěli s manželkou vyzkoušet jsou takové ty erotické masáže. Koukal jsem, že to nabízí třeba tady https://mataha­risalon.cz/cs Nebyl na tom někdo z vás náhodou? Mohli byste kdyžtak popsat jak přesně to probíhá? Díky moc. :)

Karel25

Sám má problémy se zády už od mala, proto na masáž chodím dost často – většinou tak 5×-7× do měsíce. Navštěvuju různé masáže od klasické přes záda a šíje a občas jen na masáž šíjí.
Musím doporučit masáže české budějovice http://www.vi­vafitnes.cz/… ..
Opravdu skvělé, předtím se vždy nahřeju 15 minut v sauně, mají to samozřejmě zdarma, a pak už to jede, paráda, mrkněte a popřípadě zajděte :)

Karel25

Sám má problémy se zády už od mala, proto na masáž chodím dost často – většinou tak 5×-7× do měsíce. Navštěvuju různé masáže od klasické přes záda a šíje a občas jen na masáž šíjí.
Musím doporučit tyto masáže http://www.vi­vafitnes.cz/we­llness/masaze-16.html ..
Opravdu skvělé, předtím se vždy nahřeju 15 minut v sauně, mají to samozřejmě zdarma, a pak už to jede, paráda, mrkněte a popřípadě zajděte :)