Avatar uživatele
Miroslavst

Chodíte na masáž?

Chodíte na masáž, popř. jak často? Já se před chvílí vrátil z masáže zad a krku a jsem spokojený. Na ten krk (šíji) chodit musím, protože pak nemůžu vydržet. Kolikrát bolí hlava… Takže krk asi tak 1–2× za 14 dní, záda a krk 1× měsíčně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Vicki

Na masáž občas zajdu-tedˇto sice trochu flákám,ale chodila jsem jednou za měsíc k jedné slečně,která je moc dobrá.Asi před 3 lety jsem si koupila masážní polštář a ten je super!Ale na bolesti zad je nejlepší cvičit.Kalanetika nemá chybu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mam-li volno tak jdu do bazenu,kde se plavanim poradne unavim a potom odpocivam pod rukami masera-celkove.Jdu jak znovuzrozena.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Ano, na masáže chodím. Většinou tak 5× do měsíce. A to mám komplet celé namasírované tělo. Tudíž chodím na záda, krk, ruce, nohy. Nám tady udělají vše. Máme zde ve městě masážní dům, takže si tam zajdu a hned u té stejné paní si po masáži nechám udělat i manikůru a pedikůru. Takže jsem potom komplet hotová. 🙂

Když jsem si přečetla odpověď od Spiritus, musela jsem svou odpověď doplnit. Ta masérka, ke které chodím do masážního domu je moje kamarádka a zároveň sousedka. Proto mi to nevadí, když na mne ona sáhne. Velice dobře si s ní totiž rozumím. Navíc, někdy mne doma masíruje můj přítel, takže to je teda vynikající. ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

ne,pocitu že na mě šahá někdo cizí je mi tak nepříjemný,že by se mi to stejnak nelíbilo..brrr

pro Jahoda:asi jsem divná,ale nezvládám to ani od přítele…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Sám masáže provádím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Chodívala jsem ke známému přes 5 baráků když jsem bydlela u rodičů ted už na to není čas takže ted už nechodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
haniya

je to 8 let, co jsem chodila i já na rehabilitaci a masáže zad. na masáži zad jsem byla vcelku asi 10×, vždy jednou za 14 dní. jinak cvičím doma každý den a bolesti zad mě nadobro opustily. pozor na ty masáže, vždy je lepší navštěvovat odborníka, který ví, jak masáž provést.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

To já bych potřeboval skvěle pokřupat záda, nějakou tajskou masáží, nenašla by se tu nějaká dívka? :)) Bolí mi záda hlavně ze sezení u PC ! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já chodím, cca 1*14 dní. Bez ní mě bolí hlava, záda, …
Ale dlouho trvalo, než jsem objevila tu, od které to má efekt.
Většinou to bylo příjemné, ale za 1 – 2 dny jako by se nic nedělo. Teď konečně to je v poho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Na masáž chodím každý týden,pokud je to akutní,ale stačí 1× do měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Na klasickou masáž chodím 1× týdně a po ní
dostávám parafínový zábal na krční páteř.Mám štěstí na velmi šikovné maséry i masérky.Absolvuji vždy 10 masáží 2× ročně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
malinak812

Já teda na masáži byl jen párkrát v životě, ale vždycky mi to pomohlo. Určitě to tedy má smysl. Co bychom ale teď chtěli s manželkou vyzkoušet jsou takové ty erotické masáže. Koukal jsem, že to nabízí třeba tady https://mataha­risalon.cz/cs Nebyl na tom někdo z vás náhodou? Mohli byste kdyžtak popsat jak přesně to probíhá? Díky moc. :)

Avatar uživatele
Karel25

Sám má problémy se zády už od mala, proto na masáž chodím dost často – většinou tak 5×-7× do měsíce. Navštěvuju různé masáže od klasické přes záda a šíje a občas jen na masáž šíjí.
Musím doporučit masáže české budějovice http://www.vi­vafitnes.cz/… ..
Opravdu skvělé, předtím se vždy nahřeju 15 minut v sauně, mají to samozřejmě zdarma, a pak už to jede, paráda, mrkněte a popřípadě zajděte :)

před 3304 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Karel25

Sám má problémy se zády už od mala, proto na masáž chodím dost často – většinou tak 5×-7× do měsíce. Navštěvuju různé masáže od klasické přes záda a šíje a občas jen na masáž šíjí.
Musím doporučit tyto masáže http://www.vi­vafitnes.cz/we­llness/masaze-16.html ..
Opravdu skvělé, předtím se vždy nahřeju 15 minut v sauně, mají to samozřejmě zdarma, a pak už to jede, paráda, mrkněte a popřípadě zajděte :)

před 3304 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek