Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

sběr hub je moje velká záliba a nyní začaly žně

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Ano, ale sbírám je pro rodinu/známé, sám je rád/a nemám.

Zrovna jsem byla o víkendu – něco jsme s přítelem našli – vyšlo na smaženici i na bramboračku (houby nejím, ale uvařim je doma svým hladovým krkům =))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Sbírám jen ty co znám a přesto vždy slyším,je to jedlé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Sbírám je rád,ale nejím je.Pouze sušené v kulajdě či v bramboračce a to ještě rozdrcené na prášek.Mě stačí ta libá chuť hub.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ne, proč, když si můžu koupit žampiony na trhu, nač se harcovat do lesa?

Na žampióny chodím do obchodu. tam mám jistotu, že jsou to zkutečně žampióny, ještě bych v lese sebra mochomůrku zelenou. ty jsou prý hodně podobné žampiónům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano, jsem chodící atlas hub a doma se vždycky děsí, co jsem to donesl/a za prašivky.

Jsem velmi zdatná houbařka a houbaření je moje velká vášeň, bohužel letos jsem ještě neměla čas zajít do lesa, i když prý rostou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Hříbci, Klouzci, Babky a Masáci to jistí =))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

Ne, proč, když si můžu koupit žampiony na trhu, nač se harcovat do lesa?

houby MILUJU – moc mi chutnají, ale bohužel v lese je nevidím :) fakt, na houby jsem slepá jak patrona – kamarád mi to nevěřil, vzal mě do lesa a vždycky mi tu houbu ohlásil dopředu – kde přibližně je… no a já je vždycky, ale vždycky překročila, jednou jsem do ní málem kopla – no děs :)
už jsem to vzdala, houby kupuju a asi si teď koupím rovnou sadbu a budu si je pěstovat na zahradě ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Ano, jsem chodící atlas hub a doma se vždycky děsí, co jsem to donesl/a za prašivky.

ale od doby co mám děti a manžela můžu nosit domů opravdu jen ty všeobecně známé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Víc než v konzumaci se vyžívám v tom hledání – to mě vážně baví :) Nikdy se nestalo, že bych se já nebo kdokoliv z rodiny úlovkem přiotrávil, ale je fakt, že kromě bedel, „babek“ a praváků radši žádný jiný druh nesbírám. Jak si nejsem na 100% jistá, radši nechávám hříbka na místě. Obdivuju lidi, co rozeznají všechny druhy holubinek a muchomůrek – před nima fakt klobouk dolů :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

otázka už tu sice byla před rokem, ale ne jako anketa a za tu doby beztak přibyli noví uživatelé…
Sám, jak už asi tušíte, patřím do první skupiny – vystihuje to přesně. Maminka se děsí, co jsem to zase donesl za prašivky, ale pak si chuť vždycky pochvaluje. Atlas hub jsem se naučil ještě jako prcek a od té doby nezapomínám…

před 4623 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek