hanulka11

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

sběr hub je moje velká záliba a nyní začaly žně

Další odpovědi
Berušinka

Ano, ale sbírám je pro rodinu/známé, sám je rád/a nemám.

Zrovna jsem byla o víkendu – něco jsme s přítelem našli – vyšlo na smaženici i na bramboračku (houby nejím, ale uvařim je doma svým hladovým krkům =))

dědapetr

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Sbírám jen ty co znám a přesto vždy slyším,je to jedlé.

anonym

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Sbírám je rád,ale nejím je.Pouze sušené v kulajdě či v bramboračce a to ještě rozdrcené na prášek.Mě stačí ta libá chuť hub.

Michal Kole

Ne, proč, když si můžu koupit žampiony na trhu, nač se harcovat do lesa?

Na žampióny chodím do obchodu. tam mám jistotu, že jsou to zkutečně žampióny, ještě bych v lese sebra mochomůrku zelenou. ty jsou prý hodně podobné žampiónům.

GM

Ano, jsem chodící atlas hub a doma se vždycky děsí, co jsem to donesl/a za prašivky.

Jsem velmi zdatná houbařka a houbaření je moje velká vášeň, bohužel letos jsem ještě neměla čas zajít do lesa, i když prý rostou.

Natee

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Hříbci, Klouzci, Babky a Masáci to jistí =))

pokazdejinak

Ne, proč, když si můžu koupit žampiony na trhu, nač se harcovat do lesa?

houby MILUJU – moc mi chutnají, ale bohužel v lese je nevidím :) fakt, na houby jsem slepá jak patrona – kamarád mi to nevěřil, vzal mě do lesa a vždycky mi tu houbu ohlásil dopředu – kde přibližně je… no a já je vždycky, ale vždycky překročila, jednou jsem do ní málem kopla – no děs :)
už jsem to vzdala, houby kupuju a asi si teď koupím rovnou sadbu a budu si je pěstovat na zahradě ;)

salsa verde

Ano, jsem chodící atlas hub a doma se vždycky děsí, co jsem to donesl/a za prašivky.

ale od doby co mám děti a manžela můžu nosit domů opravdu jen ty všeobecně známé.

barnajka

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Víc než v konzumaci se vyžívám v tom hledání – to mě vážně baví :) Nikdy se nestalo, že bych se já nebo kdokoliv z rodiny úlovkem přiotrávil, ale je fakt, že kromě bedel, „babek“ a praváků radši žádný jiný druh nesbírám. Jak si nejsem na 100% jistá, radši nechávám hříbka na místě. Obdivuju lidi, co rozeznají všechny druhy holubinek a muchomůrek – před nima fakt klobouk dolů :)))

anonym

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

anonym

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

hanny 2

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

Kerynka

Ano, ale sbírám jen ty všeobecně známé.

quentos

otázka už tu sice byla před rokem, ale ne jako anketa a za tu doby beztak přibyli noví uživatelé…
Sám, jak už asi tušíte, patřím do první skupiny – vystihuje to přesně. Maminka se děsí, co jsem to zase donesl za prašivky, ale pak si chuť vždycky pochvaluje. Atlas hub jsem se naučil ještě jako prcek a od té doby nezapomínám…