Avatar uživatele
anonym

Chodíte na demonstrace?

Dneska se bude demonstrovat proti omezování svobody na internetu sraz je v 15 hod Klárov Praha.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4310 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ne

Co bych tam asi tak dělala?Abych třeba náhodou dostala přes hubu?Díky nee.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vlk samotař

Ne

Doplňuji:
To je pozvánka /děkuji nemám zájem/

Upravil/a: vlk samotař

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Tak za prvé nemám žádné důvody chodit na demonstrace a za druhé i kdybych nějaké měla, tak bych na ně nechodila. Necítila bych se ve velké skupině cizích lidí zrovna nejlépe.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne

nemusím za každou cenu postávat v davu, když jde o nějakou důležitou věc, tak mi stačí sledovat ČT24..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ne

Co tam. Schovávat se v davu a řevem ukazovat jaký jsem „hrdina“? To opravdu nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ne

Doplňuji:
Co bych tam asi tak dělal?Že bych vykřikoval to co ostatní a připadal si jako hrdina?Raději půjdu s pejskama do přírody a večer se chystám na Muzejní noc.

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Ne

Doplňuji:
Všechno je v Praze… Všechno je daleko… :) Jinak demonstrací se neúčastním, neboť je mi 15 a rodiče by mě přerazili. :)

Upravil/a: Lorrien

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

Ano

Doplňuji:
A rád bych doplnil: Ano, občas jdu, ale nikoli na podporu odborářů či jiné organizované pakáže.

Upravil/a: Robert_PM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
jako introvert nemám potřebu skupinové vyřvávat. Řeším to dotazy mejlama na poslance, hejtmany, starosty. Někteří odpovídají, jiní ne. Takže mám obrázek o poslancích a poslankyň

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Ne

Tydle demonstrace jsou naprostá blbost.Anonymus (svoboda intenetu), Holšeovická výzva a jejich stop vládě a podobné ptákoviny nedávají smysl.

Je to celé tak trochu anarchie na hlavu. Protože být proti něčemu je sice hrozně super a cool ale přinést rozumnou alternativu stávajícímu systému nikdo nenavrhne:
(odbočuji)
Skvěle to dokládají demonstrace odborových blbounů:
Oni sice chtějí tohle a tamto ale už nedovedou (rozumně) říct, kde to vzít (pro podtržení absurdity se doporučuju podívat, jak velké je sídlo odporů – dům odborocých svazů a zkusit si jenom představit, kolik stojí jeho provoz).
Stejně tak, jako občanské skupiny, které chtějí zastavit činnost vlády? Nikdo z nich ale neví, co potom, jaká je ta „lepší alternativa“? Skutečnost je taková, že jsme v prdeli a k řešení této situace je nutné dělat nepopulární opatření. Bez toho se nepohneme (pozn. „korupce v politice je problém lidí, ne systému, pokud vyměníte pravici za levici nic se v tomto pohledu neřeší, do politiky se musí dostat nová a lepší skupina (ideálně relativně mladých) lidí – to je ale problém, pokud se mají rekrutovat např. z odborářů atp.“). Pro většinu z vás – nás, je lepší prostě říct, že za problém „může vláda“ plivnout na Kalouska a nepídit se o podstatě…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek