Chodíte na demonstrace?

Dneska se bude demonstrovat proti omezování svobody na internetu sraz je v 15 hod Klárov Praha.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Ne

Co bych tam asi tak dělala?Abych třeba náhodou dostala přes hubu?Díky nee.

Další odpovědi
vlk samotař

Ne

Doplňuji:
To je pozvánka /děkuji nemám zájem/

anonym

Ne

Doplňuji:
Tak za prvé nemám žádné důvody chodit na demonstrace a za druhé i kdybych nějaké měla, tak bych na ně nechodila. Necítila bych se ve velké skupině cizích lidí zrovna nejlépe.

briketka10

Ne

nemusím za každou cenu postávat v davu, když jde o nějakou důležitou věc, tak mi stačí sledovat ČT24..

tom004

Ne

Co tam. Schovávat se v davu a řevem ukazovat jaký jsem „hrdina“? To opravdu nemusím.

Rocker

Ne

Doplňuji:
Co bych tam asi tak dělal?Že bych vykřikoval to co ostatní a připadal si jako hrdina?Raději půjdu s pejskama do přírody a večer se chystám na Muzejní noc.

Lorrien

Ne

Doplňuji:
Všechno je v Praze… Všechno je daleko… :) Jinak demonstrací se neúčastním, neboť je mi 15 a rodiče by mě přerazili. :)

Robert_PM

Ano

Doplňuji:
A rád bych doplnil: Ano, občas jdu, ale nikoli na podporu odborářů či jiné organizované pakáže.

anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
jako introvert nemám potřebu skupinové vyřvávat. Řeším to dotazy mejlama na poslance, hejtmany, starosty. Někteří odpovídají, jiní ne. Takže mám obrázek o poslancích a poslankyň

jpau

Ne

Tydle demonstrace jsou naprostá blbost.Anonymus (svoboda intenetu), Holšeovická výzva a jejich stop vládě a podobné ptákoviny nedávají smysl.

Je to celé tak trochu anarchie na hlavu. Protože být proti něčemu je sice hrozně super a cool ale přinést rozumnou alternativu stávajícímu systému nikdo nenavrhne:
(odbočuji)
Skvěle to dokládají demonstrace odborových blbounů:
Oni sice chtějí tohle a tamto ale už nedovedou (rozumně) říct, kde to vzít (pro podtržení absurdity se doporučuju podívat, jak velké je sídlo odporů – dům odborocých svazů a zkusit si jenom představit, kolik stojí jeho provoz).
Stejně tak, jako občanské skupiny, které chtějí zastavit činnost vlády? Nikdo z nich ale neví, co potom, jaká je ta „lepší alternativa“? Skutečnost je taková, že jsme v prdeli a k řešení této situace je nutné dělat nepopulární opatření. Bez toho se nepohneme (pozn. „korupce v politice je problém lidí, ne systému, pokud vyměníte pravici za levici nic se v tomto pohledu neřeší, do politiky se musí dostat nová a lepší skupina (ideálně relativně mladých) lidí – to je ale problém, pokud se mají rekrutovat např. z odborářů atp.“). Pro většinu z vás – nás, je lepší prostě říct, že za problém „může vláda“ plivnout na Kalouska a nepídit se o podstatě…