Shuffle

Chodíte na chaty s celebritami a osobnostmi?

Dobrý den, využíváte různé chaty s osobnostmi. Právě jeden probíhá s p.Zlatou Adamovskou! http://chat.li­de.cz/room.fcgi?au­th=&room_ID=5677756
Doplňuji:
Děkuji, ale je mi 11 :)

Nejlepší odpověď
annas

Shuffle, opět musím konstatovat, že jako desetileté dítě máte velké zkušenosti.
Doplňuji:
Rok jsem ti ubrala, snad nevadí? Na žádné chaty s osobnostmi nechodím.

Další odpovědi
www

Ne, nechodím na žádný chat.
Užij si to!

anonym

Jen doplním annas, zběhlá možná, zkušená už méně.
Protože by jí muselo dojít, že dávat odkaz z vlastního přihlášení a registrací je bezpředmětné.
Z jakýchkoliv jiných PC se stránka prostě nezobrazí a že existuje web „chat.lide“, na to netřeba zviditelňující a­vizo.

Michal Kole

Mě nechce odpovědět ☹

led

AD Dr.Axl
Problém s odkazom, ktorý uvádzaš, alebo aj na facebook a iné socialne siete (na tejto stránke tiež viackrát použité), je podmienený registráciou a pre neregistrovaných je neprístupný.

Pre tých, čo zadávajú tekéto odkazy, prosím, uvedomte si tento problém.