Complex

Chodíte i v zimě do bazénu nebo je to rizikové na nachlazení?

Odpovědi
Malvína

Jak kdy. Chodívala jsem dříve a moc jsem si to užívala. Jít z vyhřáté vířivky a bazénu ven mi nedělalo problém. Naopak mi ani nebyla taková zima. Tuto zimu jsem však nikde na bazénu nebyla.

Edison

Záleží na kondici, vlohách a dalších věcech u každého jedince.

Dochy

Tak v zimě nechodíme na venkovní koupaliště, tak alespoň ty bazény…
Ale takovej venkovní bazén v Podolí… V únoru… V takové výživnější době kdy byli teploty někde k –20… to bylo žůžo.

Drap

Pokud jdu do bazénu, tak jedině v zimě. Od jara do podzimu je dost příležitostí venku.