Avatar uživatele
Rohlik

Chodíte i sami do kina?

Je tak nějak zažité, že do kina se chodí alespoň ve dvojici, a proto má otázka zní, zda kino navštevujete i jako jednotlivec. Případně se můžete rozepsat, jak se cítíte, když jdete do kina sám/sama.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 2552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kino nenavštěvuji vůbec

Špatná anketa!! Chybí jiná možnost. Poslední léta už do kina nechodím. Dříve jsem chodíval i hodně sám. Zažité to nijak neni. Je to přece každého věc jak nebo s kým jde do kina.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

ANO

Byl jsem v kině sám asi 4×, z toho jednou na specialitu, na kterou by se mnou nikdo známý stejně nešel, a třikrát, když jsem byl v cizím městě a měl jsem pár hodin „díru“, když jsem na někoho/něco čekal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

ANO

Sama jsem v kine byla snad jen dvakrat. Jednou jsem si udelala vylet do Brna a zasla do kina na premieru filmu, jelikoz jsem ziskala zdarma vstupenku z fanonline a podruhe totez, ale v jinem meste. Muj pocit – do kina se ma chodit minimalne ve dvou.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

ANO

Sice trvalo delší dobu, než jsem se odhodlala. Časem jsem si uvědomila, že návštěva kina (ale i divadla, koncertní síně) není o tom, jestli ke kulturní akci potřebuji doprovod nebo ne…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

ANO

Během roku, jen výjimečně a klidně sama ;)
Během MFF v KV vždy zajdu tak na 5 – 10 filmů s doprovodem i sama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Kino nenavštěvuji vůbec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

NE

Jednou jsem byl v kině sám když jsem dostal lístek zadarmo, tak jsem šel na tu Teorii tygra, protože by to jinak propadlo. Film byl skvělej, ale nečekal jsem, že mi to bude tak vadit, že tam jsem sám. Řekl bych, že jsem byl v sále asi jediný. Takže hlasuji pro možnost ne, protože už bych asi sám nešel.

Něco jiného je třeba na koncert nebo do divadla, tam bych šel klidně sám. Zatím vypadá, že půjdu sám na Alexandrovce až budou v Praze, protože tam zatím taky nemám parťáka co by se mnou šel. Občas taky zajdu sám do hospody, ale spíš na jídlo nebo už musím být hodně rozpitej od jinud, aby si jen tak sám sednul na bar a konzumoval. Ale na to si se neptal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

ANO

Zatím jen jednou ( Relevant, Zmrtvýchvstání). Když se nikomu nechce ( nebo nemají ani 100 Kč na vstupenku), jdu.
Dobrý pocit … no, tak napůl.
Protože pár mých známých chodí do kina raději single, asi to je na každém, jak to cítí.
~~~~~~~
Ještě v letním kině, ale to bylo sezení ve vlastním autě 🙂

Upravil/a: nyjono

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Kino nenavštěvuji vůbec

Nikdy. Filmy si pouštím na netu a stahuji.
Na ty, které se nedají stáhnout se dívám
v TV
Mimo otázku:
Chodím sama jen na džus, kávu a hranolky.
Mám pár oblíbených podniků :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Kino nenavštěvuji vůbec

Když jsme byli mladí (a to už je pěkně dávno) chodili jsme občas a pouze s manželkou, nebo s dětmi, když byly malé, na pohádky. Dnes, s tolika jinými možnostmi sledování různých filmů dle nálady (TV,DVD, videa) to považujeme za celkem zbytečné utrácení (zejména jako důchodci). To už spíše zajdeme, za ty peníze, do divadla (ale i to už poměrně málo).

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Kino nenavštěvuji vůbec

… ale klidně sama zajdu
na výstavu, na koncert nebo do divadla.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ANO

Obzvlášť jde-li o film, který zajímá jenom mě – přece si ho nenechám ujít…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

ANO

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomsab

ANO

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek