Mili @

Chodíte do solných jeskyní?

Včera jsem byla, je to prý jako tři dny u moře…
Doplňuji:
Miroslave, já to nevěděla…
Mi to opravdu pomáhá a klidně se tam té třičtvrtě hodiny válím v křesle…
😁

Nejlepší odpověď
panenka

Ano byla jsem v ní s dětmi zaplatila jsem tam 120 kč je to tam supr.Moje kamarádka má synka který má astma solná jeskyně jí byla doporučena lékařem chodí tam 3 krát týdně a u jejího synka se zdravotní stav zlepšil.

Další odpovědi
kvikal

Maminka si je nemůže vynachválit ale pro mě to není … neumím v klidu relaxovat a jen tak někde ležet/sedět