pn65

Chodíš teď v nouzovém stavu na ryby?

Podle ministerstva zemědělství mají rybáři vyjímku, jelikož se na ně tento nouzový stav nevztahuje.
Jde dokonce podle MRS koupit povolenka a to online, s tím že pošlete peníze na jejich účet a po připsání vám přivezou a hodí povolenku do schránky, zkusili jste to, máte zkušenost?

Nejlepší odpověď
Edison

Nouzový stav se samozřejmě vztahuje na všechny. I na rybáře. Jen na některá omezení mají vyjímku. Takže pozor na to.

Jak funguje MRS si asi nejlíp ověříš přímo u MRS.

Další odpovědi
Kepler

Já bych teď v tomto počasí na ryby radši nechodil. Jinak bych riskoval, že bych nechytil rybu, ale vlka. Jinak bych se radši zeptal u místního rybářského svazu, způsob vydávání povolenek se může lišit.

Arne1

Nechodím.
Asi to bude tím, že chodím do přírody za jinými objekty

Drap

Na dravce je ještě brzy.