yeerum

Chodim 3 roky darovat plazmu.ted me odmitly protoze mam hodne bylich krvinek.Cim to je?

Nejlepší odpověď
www

Zvýšením počtu bílých krvinek řeší organismus nachlazení, virózu ap. Proto tě odmítli, tělo zkrátka není ve vhodné kondici pro dárcovství.
Zkušenost

Další odpovědi
anonym

Můžeš mít nějaký zánět…
Neodkázali tě na tvého doktora? – zajdi se nechat prohlédnout…

badisko

bile krvinky mohou byt znamkou infece …takze jses proste nemocnej ..:D take daruji krev a uz parkrat se mi stalo ze jsem se citil naprosto fit …ale rekli mi ze jsem nemocnej …hned pote jsem dostal chripku ..:D
bile krvinky proste jsou imunitni system …pokud jich mas moc tak telo bojuje s nemoci…:)