Avatar uživatele
anonym

Chodili jste na čundr?

Doplňuji:
Lidi,a že to byl život.Courák nás dovezl na konečnou,bágl na zádech,čutoru u boku,nezbytný tesák,kytaru a užívali jsme si volnosti.Kdepak,to už se nevrátí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? flodur, Kerberus, dědapetr, fcoop před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Já hodně velmi aktivně. Nejezdím už sice jako tramp, ale věnuji se něčemu hodně podobnému a ven jezdím pořád, i když je to vzhledem k věku stále obtížnější.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iTRAS

Každou možnou chvíli :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Jezdil jsem i se svými dcerami a manželkou.Pod širák.Teď ze zdravotních důvodů už nemohu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Ano chodili,jsou to dobré spomínky,ti vám nikdo neveme.
Doplňuji:
nedávno jsem o tom mluvila,dneska je tomu už pěkná řádka let ale rádi se zasmějem.

Zdroj: žolík

Upravil/a: žolik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Dříve jsem chodil hodně a často.Třeba týden jsem se toulal po Orlických horách,spal pod širákem…Se synem jezdím už asi od 4 let pod stan,teď je mu 10,pod širákem už byl taky.Za 2 týdny pojedeme zase,jen ještě nevím kam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pecudka

Za svobodna ano, ale teď s přibývajícím věkem dávám přednost hotelům. Nedovedu si představit jak bych se ráno postavila na nohy, to bych tam musela mít někoho kdo by mě zvedal 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

My jezdíme ještě dneska. Máme partu 10ti chlapů a vyrážíme každý rok na začátku července. Pokaždé je to skvělá akce. Jen bágl se základními věcmi, stan , kytara a víc nic. Člověk až takhle zjistí, že vlastně nic nepotřebuje Všechno ostatní jsou zbytečnosti a vyhozené peníze. Lepší jsou zážitky 🙂 .

Nový příspěvek