Chodili jste na čundr?

Doplňuji:
Lidi,a že to byl život.Courák nás dovezl na konečnou,bágl na zádech,čutoru u boku,nezbytný tesák,kytaru a užívali jsme si volnosti.Kdepak,to už se nevrátí.

Nejlepší odpověď
Drap

Já hodně velmi aktivně. Nejezdím už sice jako tramp, ale věnuji se něčemu hodně podobnému a ven jezdím pořád, i když je to vzhledem k věku stále obtížnější.

Další odpovědi
iTRAS

Každou možnou chvíli :)

dědapetr

Jezdil jsem i se svými dcerami a manželkou.Pod širák.Teď ze zdravotních důvodů už nemohu.

žolik

Ano chodili,jsou to dobré spomínky,ti vám nikdo neveme.
Doplňuji:
nedávno jsem o tom mluvila,dneska je tomu už pěkná řádka let ale rádi se zasmějem.

Zdroj: žolík

Rocker

Dříve jsem chodil hodně a často.Třeba týden jsem se toulal po Orlických horách,spal pod širákem…Se synem jezdím už asi od 4 let pod stan,teď je mu 10,pod širákem už byl taky.Za 2 týdny pojedeme zase,jen ještě nevím kam.

Pecudka

Za svobodna ano, ale teď s přibývajícím věkem dávám přednost hotelům. Nedovedu si představit jak bych se ráno postavila na nohy, to bych tam musela mít někoho kdo by mě zvedal 🙂

Jakub Tlapal

My jezdíme ještě dneska. Máme partu 10ti chlapů a vyrážíme každý rok na začátku července. Pokaždé je to skvělá akce. Jen bágl se základními věcmi, stan , kytara a víc nic. Člověk až takhle zjistí, že vlastně nic nepotřebuje Všechno ostatní jsou zbytečnosti a vyhozené peníze. Lepší jsou zážitky 🙂 .